Mnoho tváří tuzemské scény
czechblade logo
LUCIE BÍLÁ uskutečnila plánovanou oslavu

LUCIE BÍLÁ uskutečnila plánovanou oslavu

Vydáno: 09.01.2017 11:14 v sekci Publicistika - Jaroslav Špulák

Zpěvačka LUCIE BÍLÁ absolvovala v neděli 8. ledna v pražské O2 areně dva koncerty nazvané Fifty Fifty. Původně se měly konat loni na začátku listopadu, tedy v roce, kdy umělkyně své padesáté narozeniny skutečně měla. V uvedený termín ji ale zastihl zánět průdušek a ona byla nucena na poslední chvíli koncerty odvolat.
Oba tedy absolvovala v neděli, první odpoledne a druhý večer. Oba byly vyprodané a na obou přivítala v roli hostů skupinu Arakain, symfonický orchestr i malíře světlem Alexe Dowise.
Překvapila dramaturgií vystoupení. Své největší popové hity zazpívala hned na začátku. Potom se v programu vrhla na písničky z loňského alba Hana, skladby novější a následně změnila styl, když pozvala na scénu Arakain. Závěr vystoupení patřil hostování symfonického orchestru a Lucie Bílá zpívala především skladby náročnější a aranžérsky bohatší.
Publikum ji v závěru dlouze aplaudovalo.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY
DOKRUHU: Chceme předat to, co si v sobě neseme. Hudbu a radost. DOKRUHU: Chceme předat to, co si v sobě neseme. Hudbu a radost.
Vydáno: 22.10.2019 v sekci Aktuality
Letní klip ke skladbě "Iron, The Sun" chomutovských DOKRUHU doprovázelo tvrzení o „prašném náletu z amerického středozápadu, který dorazil do Podkrušnoho... číst dále
Nové split album 0n0/OWL Nové split album 0n0 a OWL
Vydáno: 22.10.2019 v sekci Aktuality
Slovenští 0N0 a němečtí OWL spojili síly a vydávají společně album s lakonickým názvem "Owl / 0N0... číst dále
HANZ´S FUCKERS - na vlastní trika HANZ´S FUCKERS - na vlastní trika
Vydáno: 21.10.2019 v sekci Tuzemské Podhoubí
HANZ´S FUCKERS je česká rocková kapela původem z Kroměřížska, která několik let fungovala pouze jako boční projekt, ale od podzimu 2017 funguje jako plnohodnotná kapela a postupně nabírá na obrátkách... číst dále
HARLEJ představuje nový singl i s klipem, vyjíždí na turné a chystá se do studia. HARLEJ představuje nový singl i s klipem, vyjíždí na turné a chystá se do studia.
Vydáno: 21.10.2019 v sekci Aktuality
Skupina HARLEJ natočila první singl z připravovaného studiového alba... číst dále
Spark Fresh Blood 2019 zná své finalisty! Spark Fresh Blood 2019 zná své finalisty!
Vydáno: 09.07.2019 v sekci Aktuality
Soutěž talentovaných kapel Spark Fresh Blood zná své 3 finalisty. Jak si kapely vedly v hlasování vás fanoušků? Podívejte se na konečný stav... číst dále