Mnoho tváří tuzemské scény
czechblade logo
EPONINE: Láska, sex, drogy a metal

EPONINE: Láska, sex, drogy a metal

Vydáno: 24.10.2018 15:25 v sekci Aktuality - Czech Blade

Rocková kapela EPONINE již dokázala, že pořádně zařvat dokáže i něžná zrzka a teď přichází s novým singlem a videoklipem "Between Us", kde se nebojí experimentovat s odlehčenou atmosférou, popovými melodiemi, tanečními styly a tvrdou elektronikou prolnutou screamem.


,,Natáčení probíhalo v ateliéru. Chtěli jsme do klipu dostat sterilní čistotu a zároveň mít možnost ji pak rozbít na padrť v postprodukci. Vizuál jsme záměrně drželi v jednoduchém barevném schématu - černá, bílá a fialová. Konkrétně fialová barva nás pronásleduje už spoustu let.” říká kytarista kapely Honza Brychta.

,,Skladbu Between Us jsme složili společně ve zkušebně. Zakládáme si na tom, že naše písničky jsou kolektivní prací celé kapely. Všichni jsme si rovni a každý z nás do kapely dává svůj kousek duše.” dodává bubeník Josef Schmied.

Text, který napsala Zuza a Josef se na první pohled tváří velmi uvolněně a optimisticky. Sex, drogy, alkohol, přátelé a párty. V druhé rovině se dá ale zároveň chápat jako varování. Každá párty musí někdy skončit a pokud trvá příliš dlouho, tak se člověk z kocoviny už jen tak nevyspí.

V současnosti se EPONINE soustředí na koncertování a skládání dalšího materiálu. V nejbližší době můžete přijít 13.12. na tradiční vánoční koncert na brněnské Melodce, kde kapela zahraje speciální set s unplugged verzemi jejich skladeb.

EPONINE - Between Us

DOPORUČENÉ ČLÁNKY
SYMPHONITY představují nové členy SYMPHONITY představují nové členy
Vydáno: 25.04.2019 v sekci Aktuality
V současné sestavě kapely je mnoho nových tváří. Proto se SYMPHONITY rozhodli, že v nejbližších týdnech je svým příznivcům představ... číst dále
Týnecký Mazec 2019 Týnecký Mazec 2019
Vydáno: 24.04.2019 v sekci Aktuality
22. červen - Týnec nad Labem / Letní parket Ostrov 15:30... číst dále
AHARD chystají nové album na začátek června AHARD chystají nové album na začátek června
Vydáno: 24.04.2019 v sekci Aktuality
Devět nových skladeb ponese příznačný název "Devítka... číst dále
Tattoo Convention Prague: festival pro milovníky kérek Tattoo Convention Prague: festival pro milovníky kérek
Vydáno: 16.05.2018 v sekci Aktuality
Za pár dní se v Praze uskuteční jubilejní 20. ročník mezinárodního festivalu piercingu a tetování, který tradičně nabídne přehlídku nejlepších tetovacích studií z celého světa... číst dále
ALIA TEMPORA vyjíždí na turné s megahvězdou ALIA TEMPORA vyjíždí na turné s megahvězdou
Vydáno: 15.05.2018 v sekci Aktuality
Švédská ikona AMARANTHE vyráží v druhé polovině května na turné do Pobaltí. Doprovázet je bude dravá brněnská formace ALIA TEMPORA, která tak opět dokazuje, že česká rocková scéna má světu co nabídnout... číst dále