Mnoho tváří tuzemské scény
czechblade logo
MEOW! pokřtili debut kočkolitem v zaplněném Café V lese a přidávají další videoklip

MEOW! pokřtili debut kočkolitem v zaplněném Café V lese a přidávají další videoklip

Vydáno: 26.06.2019 05:42 v sekci Aktuality - Czech Blade

Svůj debut pokřtili punk-rockoví MEOW! na konci května před bezmála 200 posluchači v pražském Café V lese. V ten samý večer předali charitativní dar psychologické poradně Vigvam a natočili videomateriál, který doprovodí celou desku při jejím zveřejňování na YouTube. Začínají skladbou "Grand Theft Identity".


Na křtu zaznělo všech devět písní ze stejnojmenného debutu MEOW!, přičemž při skladbě "Light up the Torches" proběhl samotný akt křtění, kterého se ujal milovník koček, producent a frontman loučící se kapely Imodium, Tomáš Fröde: „Přál bych týhle kapele všechno krásný a ať to žije!,“ řekl do mikrofonu hned poté, co poděkoval za doposud nepoznanou zkušenost, kdy dle jeho slov spolupracoval s kapelou, která se za celou dobu natáčení nedotkla žádného alkoholu. I takhle může vypadat spolupráce s kapelou označenou Majkláčem (Bandzone.cz) za ‚postpunkovej all-star team‘.
Jako vzpomínku na křest kapela zveřejní kompletní desku na svém YouTube kanálu, kterou doprovodí videozáznamem právě z tohoto večera. „Videa sice nemají profesionální obraz, ale za to perfektně vystihují syrovost naší show i energii, která zaleje pódium, když jsou na něm čtyři kluci, který baví to, co dělají – to žádný produkčně navoněný klip nedokáže. Zároveň videa doprovází jakási melancholie spojená s jedním z nejvýznamnějších dní pro naši kapelu,“ komentuje kytarista Tomáš ‚Cibi‘ Cibor. První ze zveřejněných videí je ke skladbě "Grand Theft Identity", která metaforizuje bankovní loupež ve smyslu krádeže své vlastní ztracené identity.

MEOW! na křtu také oznámili spolupráci s poradnou Vigvam, která pomáhá dětem vyrovnat se s nenávratnou ztrátou blízkých osob a při té příležitosti jí předali dar ve výši 3 000 Kč.

Večer odstartovali hardcoroví MAD RABBITS svým zběsilým setem, ve kterém zazněl i jejich nejnovější singl "Behind Bars".

MEOW! - 'Grand Theft Identity'
 


DOPORUČENÉ ČLÁNKY
Videoklip Pláč RockOpery Praha získal další ocenění Videoklip Pláč RockOpery Praha získal další ocenění
Vydáno: 24.07.2019 v sekci RockOpera
RockOpera Praha pokračuje v létě se svojí Vymítač Tour. Na jednotlivých zastávkách hraje i svůj nejnovější singl Pláč, k němuž vznikl videoklip v mezinárodní spoluprácí se studiem režiséra Nikity Dovzhenka a kameramana Stepana... číst dále
Michal PAVLÍČEK - Pošli to tam! MICHAL PAVLÍČEK - Pošli to tam!
Vydáno: 24.07.2019 v sekci Recenze
WARNER MUSIC, rock... číst dále
Kapela DNESKANE vydává nový šílený klip k písni „Delirium Tremens“ Kapela DNESKANE vydává nový šílený klip k písni „Delirium Tremens“
Vydáno: 23.07.2019 v sekci Aktuality
Videoklip k písni „Delirium Tremens“ má hned několik cíl... číst dále
SPACE HAMSTER - The Ascent of Nothingness SPACE HAMSTER - The Ascent of Nothingness
Vydáno: 22.07.2019 v sekci Recenze
VLASTNÍ NÁKLAD, progresivní death metal, 32:00... číst dále
Spark Fresh Blood 2019 zná své finalisty! Spark Fresh Blood 2019 zná své finalisty!
Vydáno: 09.07.2019 v sekci Aktuality
Soutěž talentovaných kapel Spark Fresh Blood zná své 3 finalisty. Jak si kapely vedly v hlasování vás fanoušků? Podívejte se na konečný stav... číst dále