Mnoho tváří tuzemské scény
czechblade logo
Hudební zastávka 333 - podporuje živou hudbu v regionech

Hudební zastávka 333 - podporuje živou hudbu v regionech

Vydáno: 22.08.2019 00:00 v sekci Aktuality - Czech Blade

Čeladná, festival živé hudby je zase zpět a zavítá 24.8. do Beskyd


Zahrát si před větším publikem, na profesionálně ozvučeném pódiu je pro začínající kapely těžce realizovatelné a finančně velice nákladné. Přitom bez podobných zkušeností se nahoru a do širšího povědomí dostává jen těžko. Začínajících kapel je čím dál více a pořadatelů ochotných riskovat ubývá, protože je to velmi náročné na organizaci a finančně to může být docela velké riziko pokud vám třeba jen zaprší na dvě hodiny. Organizátor musí být především srdcař, jinak je to blázen. 

Frontman kapely Marian 333 si je toho velice dobře vědom a jeho projekt vznikl pro tyhle účely. HUDEBNÍ ZASTÁVKA 333 je skvělou příležitostí pro talentované kapely, které se chtějí ukázat světu. "Jako začínající kapela 333 jsme vůbec neměli moc příležitostí si zahrát; nevěděli jsme na koho se obrátit a bylo to velmi těžké. Teď už jsme trochu v lepší pozici (smích ) a také nám někdo pomáhal abychom si mohli vůbec někde zahrát. Tak teď do beru jako povinnost pomáhat druhým. A razím heslo Jednou dáš, třikrát se ti vrátí a zatím mne to funguje." říká Marian.

Akce proběhne v krásném prostředí obce Čeladná, která Hudební zastávku 333 podporuje. Hledáte-li zajímavý tip na víkend, poznačte si datum 24.8. Pokud vyrážíte s dětmi, můžete výlet oživit o cestu vlakem, neboť do Čeladné jezdí přímé vlakové spoje z Ostravy přes Frýdek-Místek a Frýdlant nad Ostravicí nebo Frenštátu pod Radhoštěm.

Kapela Marian 333 a jejich projekt HUDEBNÍ ZASTÁVKA 333 podporuje živou hudbu v regionech i místní kapely, pomáhá menším kapelám zahrát si na profesionálním pódiu, zviditelnit se, získat kontakty a nabrat zkušenosti.

"HUDEBNÍ ZASTÁVKA 333 si za krátkou dobu získala mnoho příznivců i partnerů, kteří projekt podporují ať mediálně, či finančně. Bez partnerů by bylo zhola nemožné podobnou akci zorganizovat a jsem rád, že si projekt získává postupně jméno a ohlas" přiznává Marian.

Těšit se můžete na kapely IN OUT TRU, 432 HZ, THE HATMAKERS, TROCHUMOC a MARIAN 333; k tomu všemu grilované dobroty. Cílem akce je dobře se pobavit s lidmi, kteří mají rádi živou muziku.

Důležité upozornění: Prostory jsou zastřešené, čili akce proběhne za jakéhokoliv počasí.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY
DYMYTRY po čtyřech letech vypouští novinku DYMYTRY po čtyřech letech vypouští novinku "Revolter" a vyráží na Dymytry Revolter Tour.
Vydáno: 19.09.2019 v sekci Aktuality
Turné vygradují tři mega koncerty nazvané DYMYTRY REVOLTER MONSTRUM SHOW. Hostit je bude Brno, Ostrava a Praha... číst dále
NEUROTIC MACHINERY nahrávají novou desku, objeví se na začátku příštího roku NEUROTIC MACHINERY nahrávají novou desku, objeví se na začátku příštího roku
Vydáno: 19.09.2019 v sekci Aktuality
Tachovská progressive death metalová formace NEUROTIC MACHINERY dává dohromady skladby pro své nové, již páté řadové album. Nástupce pozitivně přijaté desky „Cognitive Dissonance“ (2017) by dle současných plánů měl spatřit... číst dále
Zlatá deska pro LIMETALL na parníku Tyrš Zlatá deska pro LIMETALL na parníku Tyrš
Vydáno: 18.09.2019 v sekci Aktuality
Úspěšnou letní sezónu, korunovanou účastí na pěti vyprodaných koncertech se skupinou KABÁT, ukončí rocková formace Limetall opravdu stylov... číst dále
HEX nekončí HEX nekončí
Vydáno: 18.09.2019 v sekci Aktuality
Nedávno zesnulého frontmana Petera Dudáka nahradí Peter "Šarkan" Novák... číst dále
Vydání nového alba V.A.R. se blíží Vydání nového alba V.A.R. se blíží
Vydáno: 18.09.2019 v sekci Aktuality
Jedna z nejdéle fungujících tuzemských metalových kapel letos slaví třicet let nepřetržité existence... číst dále