Mnoho tváří tuzemské scény
czechblade logo
Hudební zastávka 333 - podporuje živou hudbu v regionech

Hudební zastávka 333 - podporuje živou hudbu v regionech

Vydáno: 22.08.2019 00:00 v sekci Aktuality - Czech Blade

Čeladná, festival živé hudby je zase zpět a zavítá 24.8. do Beskyd


Zahrát si před větším publikem, na profesionálně ozvučeném pódiu je pro začínající kapely těžce realizovatelné a finančně velice nákladné. Přitom bez podobných zkušeností se nahoru a do širšího povědomí dostává jen těžko. Začínajících kapel je čím dál více a pořadatelů ochotných riskovat ubývá, protože je to velmi náročné na organizaci a finančně to může být docela velké riziko pokud vám třeba jen zaprší na dvě hodiny. Organizátor musí být především srdcař, jinak je to blázen. 

Frontman kapely Marian 333 si je toho velice dobře vědom a jeho projekt vznikl pro tyhle účely. HUDEBNÍ ZASTÁVKA 333 je skvělou příležitostí pro talentované kapely, které se chtějí ukázat světu. "Jako začínající kapela 333 jsme vůbec neměli moc příležitostí si zahrát; nevěděli jsme na koho se obrátit a bylo to velmi těžké. Teď už jsme trochu v lepší pozici (smích ) a také nám někdo pomáhal abychom si mohli vůbec někde zahrát. Tak teď do beru jako povinnost pomáhat druhým. A razím heslo Jednou dáš, třikrát se ti vrátí a zatím mne to funguje." říká Marian.

Akce proběhne v krásném prostředí obce Čeladná, která Hudební zastávku 333 podporuje. Hledáte-li zajímavý tip na víkend, poznačte si datum 24.8. Pokud vyrážíte s dětmi, můžete výlet oživit o cestu vlakem, neboť do Čeladné jezdí přímé vlakové spoje z Ostravy přes Frýdek-Místek a Frýdlant nad Ostravicí nebo Frenštátu pod Radhoštěm.

Kapela Marian 333 a jejich projekt HUDEBNÍ ZASTÁVKA 333 podporuje živou hudbu v regionech i místní kapely, pomáhá menším kapelám zahrát si na profesionálním pódiu, zviditelnit se, získat kontakty a nabrat zkušenosti.

"HUDEBNÍ ZASTÁVKA 333 si za krátkou dobu získala mnoho příznivců i partnerů, kteří projekt podporují ať mediálně, či finančně. Bez partnerů by bylo zhola nemožné podobnou akci zorganizovat a jsem rád, že si projekt získává postupně jméno a ohlas" přiznává Marian.

Těšit se můžete na kapely IN OUT TRU, 432 HZ, THE HATMAKERS, TROCHUMOC a MARIAN 333; k tomu všemu grilované dobroty. Cílem akce je dobře se pobavit s lidmi, kteří mají rádi živou muziku.

Důležité upozornění: Prostory jsou zastřešené, čili akce proběhne za jakéhokoliv počasí.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY
LATE - The One And I LATE - The One And I
Vydáno: 28.02.2020 v sekci Recenze
VLASTNÍ VYDÁNÍ - 51:04, progresivní rock... číst dále
Prog-deathová formace INCEPTION OF FALL vydává debutní EP Prog-deathová formace INCEPTION OF FALL vydává debutní EP
Vydáno: 28.02.2020 v sekci Aktuality
INCEPTION OF FALL jsou kroměřížsko-přerovská pětka, která hraje technicky orientovaný progresivní death metal ve stylu CYNIC, OBSCURA či BEYOND CREATION. "Builders of the World" je debutní EP této začínající kapely, ale je třeba... číst dále
Vítězové Spark Fresh Blood PURNAMA představili nový klip Vítězové Spark Fresh Blood PURNAMA představili nový klip
Vydáno: 27.02.2020 v sekci Aktuality
Česká blackened death metalová PURNAMA vypustila videoklip k písni "Rebellion" z alba "Flame of Rebellion", které vyšlo tento rok u českého vydavatelství MetalGate... číst dále
Heavy Music Artwork – MASTERPIECES 2018 Heavy Music Artwork – MASTERPIECES 2018
Vydáno: 27.02.2020 v sekci Aktuality
MetalGate se vrací na literární kolbiště! Po trilogii Kniha kovu, jež mapovala historii českých metalových žánrů, a českém překladu biografie helénské black metalové legendy Rotting Christ s názvem Non Serviam, se hlásí s... číst dále
Je dobojováno! Vítězem Spark Fresh Blood 2019 je PURNAMA Je dobojováno! Vítězem Spark Fresh Blood 2019 je PURNAMA
Vydáno: 22.01.2020 v sekci Fresh Blood
Šestý ročník Spark Fresh Blood zná svého vítěze, je jím turnovská death/blacková smečka PURNAMA. V těsném závěsu za ní skončili tachovští NEUROTIC MACHINERY a táborští ENDLESS DRAIN. Všechny tři kapely však odvedly... číst dále