Mnoho tváří tuzemské scény
czechblade logo
Fresh Blood profily kapel
Dobrá vzpomínka VYPSANÉ FIXY

Dobrá vzpomínka VYPSANÉ FIXY

Vydáno: 09.02.2020 00:00 v sekci Aktuality - Czech Blade

V pořadí již třetí videoklip z loňské novinky "Kvalita" na píseň "Dobrá vzpomínka" dokončila v těchto dnech skupina VYPSANÁ FIXA. Na konci února vyrazí na jarní klubové turné nazvané Ty máš doma Kvalitu.


Vyvrcholením oslav pětadvacátého výročí existence kapely byl beznadějně vyprodaný prosincový koncert ve Foru Karlín. Jeho neopakovatelnou atmosféru zpětně zachycuje nový videoklip "Dobrá vzpomínka", který natočil a zrežíroval Dan Majober.
„Byl to skvělý koncert s výjimečnou atmosférou. Naši fanoušci byli opravdu neuvěřitelní a vše dopadlo moc dobře. Postupem času člověk pochopí, že si těchto chvil v existenci kapely musí opravdu vážit, protože to je odměna, která se zas tak často neopakuje, vede k nim dlouhá cesta a jsou rychle pryč. Zůstane na ně dobrá vzpomínka a příběh pokračuje dál,“ říká frontman kapely Márdi.

Že byl loňský rok pro FIXU úspěšný, dokazuje nejen vyprodané turné, ale i nominace za novinkové CD Kvalita na Ceny české hudební kritiky Apollo 2019, na Ceny Anděl 2019 (skupina roku a videoklip roku) a Žebřík 2019 (skupina roku, videoklip roku).

"Těší nás dobrá společná zpětná vazba fanoušků a hudebních kritiků a těšíme se, až navštívíme místa, která jsme na podzim vynechali. Nová deska bude dál dostávat prostor společně s prověřenými písněmi ze starších alb a my budeme hrát, jak nejlíp umíme," dodává ještě Márdi.

Vypsaná fiXa - Dobrá vzpomínka

VYPSANOU FIXU můžete aktuálně vidět na jejich jarním turné Ty máš doma Kvalitu, které čítá celkem jedenáct koncertů a odstartuje 28. února ve Vroutku.

VYPSANÁ FIXA_plakát

28. 2. Vroutek – Zkušebna
06. 3. Třebíč – Roxy
07. 3. Přeštice – Stodola
13. 3. Litomyšl – Kotelna
14. 3. Teplice – Knak
19. 3. Brno – Metro
20. 3. Jablonec nad Nisou - Na Rampě
27. 3. Krnov – Kofola
28. 3. Praha - Malostranská beseda
03. 4. Chrudim - R Klub
04. 4. Jihlava – Moment
11. 4. Pec pod Sněžkou - Klondike
Facebook VYPSANÁ FIXA 


DOPORUČENÉ ČLÁNKY
SYMPHONITY představili nový singl SYMPHONITY představili nový singl
Vydáno: 31.05.2020 v sekci Aktuality
Po změně v sestavě, při které u jednoho z mikrofonů nahradil Antonia Abateho Konstantin Naumenko (SUNRISE) zveřejnili SYMPHONITY nový singl "Marco Polo - Dreaming Of Home". Text ke skladbě napsal Billy Jefs (MEMORIES OF OLD), mixoval ji... číst dále
WICTIMS - Lorn Echoes WICTIMS - Lorn Echoes
Vydáno: 31.05.2020 v sekci Recenze
SLOVAK METAL ARMY - 43:59, deathcore... číst dále
Za Spark! Za Spark!
Vydáno: 29.05.2020 v sekci Aktuality
Koronavirus zasáhl do chodu Sparku více než jsme mysleli a chtěli. Situace není jednoduchá a my jsme museli přijmout opatření, abychom zachovali časopis v jeho stávající podobě. Mimořádně tedy uveřejňujeme úvodník šéfredaktora... číst dále
Je dobojováno! Vítězem Spark Fresh Blood 2019 je PURNAMA Je dobojováno! Vítězem Spark Fresh Blood 2019 je PURNAMA
Vydáno: 22.01.2020 v sekci Fresh Blood
Šestý ročník Spark Fresh Blood zná svého vítěze, je jím turnovská death/blacková smečka PURNAMA. V těsném závěsu za ní skončili tachovští NEUROTIC MACHINERY a táborští ENDLESS DRAIN. Všechny tři kapely však odvedly... číst dále
MASTER'S HAMMER míří do Jižní Ameriky MASTER'S HAMMER míří do Jižní Ameriky
Vydáno: 27.04.2018 v sekci Aktuality
Poptávka po vystoupení českých spiklenců ďábla utěšeně roste. Po loňské comebacku už stačili projet velký kus Evropy, což vzbudilo ještě větší pozornost zbytku světa. Štorm a jeho černá kohorta nově míří na jih... číst dále