Mnoho tváří tuzemské scény
czechblade logo
DYMYTRY a TRAKTOR lákají na turné společnou písní!

DYMYTRY a TRAKTOR lákají na turné společnou písní!

Vydáno: 14.03.2020 03:51 v sekci Aktuality - Czech Blade

Stále populárnější rock-metalové skupiny Traktor a Dymytry stráví většinu letošního koncertování na společném turné Monster Meeting.


Některé z plánovaných pětadvaceti koncertů od března do září 2020 zřejmě čeká přesun do náhradních termínů vzhledem k aktuálním restrikcím kulturních akcí, nicméně turné míří na několik zimních stadionů, do tradičních amfiteátrů a dalších míst po celé republice vhodných pro velké koncerty. Půjde o exkluzivní zážitek s unikátním hudebním spojení, netradiční setkání s fanoušky a téměř o jedinou příležitost, kde můžete obě kapely zažít tento rok naživo.

Jako první ochutnávku celoroční spolupráce vydávají kapely první společnou píseň a videoklip pod názvem "Spolu se cítíme živí."

Dymytry / Traktor - Spolu se cítíme živí

“Pecka vznikla tak nějak úplně přirozeně. Rozhodně to nebylo tak, že bychom si sedli ke kulatému stolu a řekli „tak a teď musíme napsat společnou věc, dav si to žádá“. Jsme dvě spřátelené party, potkáváme se na festivalech, ale taky spolu zajdeme na pivo, na ryby... Máme rádi rockovou muziku a svoje fanoušky a chceme je bavit a dělat jim radost, jak jen to jde. Zároveň jsme taky natočili klip a u toho jsme zase fakt pobavili sebe. Je to o
radosti z muziky. A tu my teda máme fakt velkou! “, popisuje frontman Dymytry Jan “Protheus”
Macků.

Pavel Balko z Traktoru s úsměvem doplňuje: “Společný pobyt ve studiu, kde probíhalo natáčení společné prvotiny, byl velmi příjemný a pozitivní. Oba frontmani nás důkladně zásobovali pořádnou dávkou vtipu, některé z nich opravdu nepatří na besídku. Mimo to jsme u pivka probrali minulost i současnost obou kapel a samozřejmě všechny pomluvili, jak to v této branži chodí. Každopádně věřím, že tímto počinem uděláme fanouškům radost, protože jak se zpívá v songu, tyhle monstra se najednou na jednom pódiu sejdou jednou za sto let.”

Monster Meeting tour mělo odstartovat již 28. března na Výstavišti v Českých Budějovicích, ale u tohoto koncertu je velká pravděpodobnost přeložení na náhradní termín. Ve své úvodní části dále plánovalo zavítat na pardubický zimní stadion, do chomutovské sportovní haly a jarní indoor sérii uzavírá zimní stadion v Liberci. Pak se koncerty přesunou pod širé nebe, mezi dvaceti zastávkami naleznete dolní oblast Vítkovice, Výstaviště Holešovice, amfiteátr Konopiště, Loket, fotbalový stadion z Lužánkami v Brně a nebo olomouckou Korunní Pevnůstku. Celé turné pak zakončí další koncert na zimní stadionu 26. září v Třinci.

Na vybraných koncertech tento silný lineup doplní speciální hosté zvučných jmen  TRAUTENBERK a ALKEHOL. Role předkapel se zhostí ČERNÁ, SEBASTIEN A FIRKIN. Monster Meeting tak slibuje vedle unikátních zážitků také velkou porci kvalitní rockové hudby na monstrózní scéně s obsáhlou výpravou a velkolepou technikou.

Sledujte www.monster-meeting.cz pro aktuální informace, kupujete nejvýhodnější vstupenky v
síti Ticketstream a těšte se na unikátní koncertní zážitek. Letos máte možnost začít něco, co se hned tak opakovat nebude. Důkazem může být i nový klip.

28. 3. České Budějovice - Výstaviště pavilon “T”
4. 4. Pardubice - Enteria arena
18. 4. Chomutov - Městská sportovní hala
7. 5. Liberec - Homecredit arena
9. 5. Olomouc - Korunní pevnůstka
22. 5. Praha - Výstaviště Holešovice
23. 5. Krnov - Zahrada SVČ
30. 5. Brno - Za Lužánkami
5. 6. Ostrava - Dolní oblast Vítkovice
13. 6. Buchlovice - Zámecký amfiteátr
20. 6. Jihlava - Letní kino
26. 6. Plzeň - Amfiteátr Plaza
5. 7. Mikulov - Amfiteátr
25. 7. Rožnov pod Radhoštěm - Areál venkovního koupaliště
31. 7. Moravský Krumlov - Zámecký park
1. 8. Písek - Letní kino
8. 8. Konopiště - Amfiteátr
15. 8. Loket - Amfiteátr
22. 8. Litvínov - Areál Loučky
29. 8. Hlinsko - Amfiteátr Rychtář
5. 9. Výrava - Letní parket
11. 9. Klatovy - Camp Lázně
12. 9. Jindřichův Hradec - Tyršův stadion
19. 9. Český Brod - Areál ZZN
26. 9. Třinec - Werk arena

DOPORUČENÉ ČLÁNKY
GLOOM posunují vydání svého alba GLOOM posunují vydání svého alba
Vydáno: 01.04.2020 v sekci Aktuality
Aby čekání na noou desku "Awaken" nebylo tak dlouhé, nabízejí ochutnávku v podobě průřezu skladeb... číst dále
Stevon a Matt Rain propojili EDM a power-metal Stevon a Matt Rain propojili EDM a power-metal
Vydáno: 01.04.2020 v sekci Aktuality
Slovenský producent elektro-dynamické hudby (EDM) Stevon vydal debutové album „Remember... číst dále
Je dobojováno! Vítězem Spark Fresh Blood 2019 je PURNAMA Je dobojováno! Vítězem Spark Fresh Blood 2019 je PURNAMA
Vydáno: 22.01.2020 v sekci Fresh Blood
Šestý ročník Spark Fresh Blood zná svého vítěze, je jím turnovská death/blacková smečka PURNAMA. V těsném závěsu za ní skončili tachovští NEUROTIC MACHINERY a táborští ENDLESS DRAIN. Všechny tři kapely však odvedly... číst dále
MASTER'S HAMMER míří do Jižní Ameriky MASTER'S HAMMER míří do Jižní Ameriky
Vydáno: 27.04.2018 v sekci Aktuality
Poptávka po vystoupení českých spiklenců ďábla utěšeně roste. Po loňské comebacku už stačili projet velký kus Evropy, což vzbudilo ještě větší pozornost zbytku světa. Štorm a jeho černá kohorta nově míří na jih... číst dále
WOHNOUT představuje píseň a klip Sladký dřevo z Afriky WOHNOUT představuje píseň a klip Sladký dřevo z Afriky
Vydáno: 24.04.2018 v sekci Aktuality
Skupina WOHNOUT v lednu natáčela videoklip v Africké Keni. Píseň s názvem Sladký dřevo nese benefiční podtext. Vznikla za účelem podpory sbírky na nákup dýchacího přístroje do místní nemocnice.„Rádi cestujeme. Teď jsme... číst dále