Mnoho tváří tuzemské scény
czechblade logo
Fresh Blood profily kapel
RockOpera Praha nabízí placený stream Barda Thödol

RockOpera Praha nabízí placený stream Barda Thödol

Vydáno: 13.04.2020 12:39 v sekci RockOpera - Czech Blade

Fanoušci RockOpery Praha mohou nyní divadlo podpořit také prostřednictvím jejího kanálu na Vimeo.com.


Fanoušci RockOpery Praha mohou nyní divadlo podpořit také prostřednictvím jejího kanálu na Vimeo.com. Divadlo tam v současnosti nabízí placený stream záznamu symfonicko-rockové opery Bardo Thödol s řadou bonusů a plánuje svoji nabídku ještě rozšířit.
„V současnosti připravuji videoškolu zpěvu, kde kromě hlasových cvičení najdete i spoustu písní z našich rockových oper, které si můžete zazpívat s námi na přiložené základy. Písničky jsem pro zájemce nazpívala spolu s Honzou Tláskalem. Také dokončujeme záznam hororové opery Vymítač a začínáme natáčet Passing, performanci naší režisérky, choreografky a herečky Iriny Andreevy,“ říká výkonná ředitelka, libretistka a zpěvačka Pavla Forest.

Zájemci si mohou záznam Barda Thödol zakoupit také prostřednictvím e-shopu RockOpery Praha na DVD, které letos v divadle pokřtila herečka Jitka Čvančarová. Ke každému zakoupenému kusu navíc získají album Milana Steigerwalda a Pavly Forest Duše moderního člověka, které se stalo jedním ze základů symfonicko-rockové opery.

V sobotu 21. března divadlo zveřejnilo záznam na svém YouTube kanálu, kde ho lidé mohli zhlédnout až do 28. března. Snímek, na němž se podíleli i Nikita Dovzhenko a Stepan Nakhaev, tedy tvůrci oceňovaného videoklipu Pláč, přijali diváci velmi kladně. Hlavní role symfonicko-rockové opery ztvárnili Matěj Kohout, Viktor Dyk, Jan Toužimský, Miroslava Časarová, Pavla Forest, Petr Opava a další.

Objednat si Bardo Thödol lze i na DVD prostřednictvím e-shopu RockOpery Praha. Ke každému kusu navíc divadlo přidá zdarma CD Duše moderního člověka.

Foto: Libor Nedvídek


DOPORUČENÉ ČLÁNKY
FOUL LIGHT - Keď sú veci zaobalené do tajomstva – javia sa charizmatickejšie. FOUL LIGHT - Keď sú veci zaobalené do tajomstva – javia sa charizmatickejšie.
Vydáno: 27.05.2020 v sekci Rozhovory
Black metalové podzemie privítalo nové meno – FOUL LIGHT. Projekt jedného človeka s black metalom surovým, ničivým a nekompromisným. V týchto dňoch vypustil do sveta prvé demo „Blood Of Venomous Curses a ja som sa pokúsil odhali... číst dále
HARLEJ - Smutku dávám sbohem HARLEJ - Smutku dávám sbohem
Vydáno: 27.05.2020 v sekci Recenze
WARNER MUSIC – 40:54, rock... číst dále
Je dobojováno! Vítězem Spark Fresh Blood 2019 je PURNAMA Je dobojováno! Vítězem Spark Fresh Blood 2019 je PURNAMA
Vydáno: 22.01.2020 v sekci Fresh Blood
Šestý ročník Spark Fresh Blood zná svého vítěze, je jím turnovská death/blacková smečka PURNAMA. V těsném závěsu za ní skončili tachovští NEUROTIC MACHINERY a táborští ENDLESS DRAIN. Všechny tři kapely však odvedly... číst dále
MASTER'S HAMMER míří do Jižní Ameriky MASTER'S HAMMER míří do Jižní Ameriky
Vydáno: 27.04.2018 v sekci Aktuality
Poptávka po vystoupení českých spiklenců ďábla utěšeně roste. Po loňské comebacku už stačili projet velký kus Evropy, což vzbudilo ještě větší pozornost zbytku světa. Štorm a jeho černá kohorta nově míří na jih... číst dále
WOHNOUT představuje píseň a klip Sladký dřevo z Afriky WOHNOUT představuje píseň a klip Sladký dřevo z Afriky
Vydáno: 24.04.2018 v sekci Aktuality
Skupina WOHNOUT v lednu natáčela videoklip v Africké Keni. Píseň s názvem Sladký dřevo nese benefiční podtext. Vznikla za účelem podpory sbírky na nákup dýchacího přístroje do místní nemocnice.„Rádi cestujeme. Teď jsme... číst dále