Mnoho tváří tuzemské scény
czechblade logo

Hledáme redaktory

Vydáno: 11.11.2014 00:00 v sekci Aktuality - Michal Čížek

 

 

Pozor všichni milovníci METALOVÝCH, ROCKOVÝCH, HARDCORE, BLUESOVÝCH, FOLKOVÝCH, JAZZOVÝCH nebo PUNKOVÝCH koncertů!


Pokud rádi chodíte na živá vystoupení a rádi o nich píšete či je fotíte, dáváme vám jedinečnou možnost využít vaše schopnosti v praxi

Sháníme regionální zpravodaje a fotografy jak z Čech, tak ze Slovenska, kteří by byli ochotní psát reporty z koncertů nejen klubových kapel, ale i z velkých akcí nebo zaznamenávat tyto události na fotoaparát. 

Pokud ve svém regionu rádi a často chodíte na koncerty a máte ambice je zaznamenávat slovem či fotografií, pošlete email na:
jirka@czechblade.cz, ať jste už z Opavy, Českých Budějovic, Aše nebo z Košic. 

Podmínkou je LÁSKA k metalové a rockové muzice a nadšení! 

Do emailu připojte odkaz na ukázku vaší práce, popř. článek v podobě RECENZCE Z KONCERTU, o níž si myslíte, že nejlépe vystihuje váš pisatelský potenciál a vaše schopnosti. 

V případě, že jste FOTOGRAFOVÉ, pošlete odkaz na ukázky vaší práce, a to pouze KONCERTNÍ FOTOGRAFIE (ukázky toho, jak skvěle fotíte v ateliéru nám toho moc o tom, jak se vám daří za bojových podmínek, neřeknou). 

Těšíme se na spolupráci! 

 

Vaše otázky směřujte na JIRKU ŠTRAUBA na emailu jirka@czechblade.cz.  


DOPORUČENÉ ČLÁNKY
DOKRUHU: Chceme předat to, co si v sobě neseme. Hudbu a radost. DOKRUHU: Chceme předat to, co si v sobě neseme. Hudbu a radost.
Vydáno: 22.10.2019 v sekci Aktuality
Letní klip ke skladbě "Iron, The Sun" chomutovských DOKRUHU doprovázelo tvrzení o „prašném náletu z amerického středozápadu, který dorazil do Podkrušnoho... číst dále
Nové split album 0n0/OWL Nové split album 0n0 a OWL
Vydáno: 22.10.2019 v sekci Aktuality
Slovenští 0N0 a němečtí OWL spojili síly a vydávají společně album s lakonickým názvem "Owl / 0N0... číst dále
HANZ´S FUCKERS - na vlastní trika HANZ´S FUCKERS - na vlastní trika
Vydáno: 21.10.2019 v sekci Tuzemské Podhoubí
HANZ´S FUCKERS je česká rocková kapela původem z Kroměřížska, která několik let fungovala pouze jako boční projekt, ale od podzimu 2017 funguje jako plnohodnotná kapela a postupně nabírá na obrátkách... číst dále
HARLEJ představuje nový singl i s klipem, vyjíždí na turné a chystá se do studia. HARLEJ představuje nový singl i s klipem, vyjíždí na turné a chystá se do studia.
Vydáno: 21.10.2019 v sekci Aktuality
Skupina HARLEJ natočila první singl z připravovaného studiového alba... číst dále
Spark Fresh Blood 2019 zná své finalisty! Spark Fresh Blood 2019 zná své finalisty!
Vydáno: 09.07.2019 v sekci Aktuality
Soutěž talentovaných kapel Spark Fresh Blood zná své 3 finalisty. Jak si kapely vedly v hlasování vás fanoušků? Podívejte se na konečný stav... číst dále