V přírodním amfiteátru v Lokti nad Ohří startuje v pátek v podvečer oslava sedmdesátin zpěváka MICHALA PROKOPA v podobě festivalu Krásný ztráty – Live 70. Dopoledne a odpoledne se ještě dolaďovaly detaily, k čemuž patřila i klíčová zkouška.
Oslavenec zkoušel s Karlovarským symfonickým orchestrem rozsáhlou skladbu Město ER, která bude mít v sobotu večer na akci svou živou premiéru po 44 letech od nahrání na stejnojmenné album.
To se bude ve vinylové reedici na festivalu křtít a premiérově prodávat za festivalovou cenu. Jako kmotry reedice Města ER si Michal Prokop přizval Vojtu Dyka a Jana Ungera.
Na snímku Michal Prokop s orchestrem při páteční dopolední zkoušce.
ESAZLESA přicházejí se svým „Vykoupením"
Po dvou letech od vydání alba "Dokud vím, co mám" se kapela ESAZLESA vrací s novým singlem "Vykoupení".
Novinka navazuje na syrovost a charakteristický zvuk kapely. „Je to ambivalentní zpověď o sebezapření, úhlech pohledu a o tom...
číst dále