Slovenský zpěvák MARTIN HARICH vydal v září EP, jež obsahuje pět pomalejších písní s osobními texty. je mezi nimi i skladba Kam sa to podelo. HARICH ji napsal po rozchodu s Celeste Buckingham a dlouho váhal, zda ji vůbec zveřejnit. Nyní ji nabízí v upravené verzi s videoklipem, do něhož pozval tu, které byl song původně věnován.
Kam sa to podelo je rytmicky výrazná skladba. Hudbu a text si HARICH, jak je u něj zvykem, napsal sám. Studiový videoklip působí velmi jednoduše a čistě a jeho
Černobílé provedení evokuje vzpomínky a návrat do minulosti. V klipu si kromě CELESTE BUCKINGHAM zahrála i HARICHOVA česká kapela W.A.F., která ho doprovází na koncertech. Singl vznikl v autorově vlastní produkci.

Martin Harich - kam sa podelo
ESAZLESA přicházejí se svým „Vykoupením"
Po dvou letech od vydání alba "Dokud vím, co mám" se kapela ESAZLESA vrací s novým singlem "Vykoupení".
Novinka navazuje na syrovost a charakteristický zvuk kapely. „Je to ambivalentní zpověď o sebezapření, úhlech pohledu a o tom...
číst dále