„Chtěli jsme tematicky navázat na předešlou píseň Zkouším žít, ale hudebně ji pojmout trochu jinak, protože bychom nechtěli kopírovat pouze jednu šablonu. Myslíme, že pro spoustu lidí to bude překvapení,“ tvrdí členové Poetiky.
Kapela k singlu představuje rovnou videoklip, který se natáčel v průběhu letošního podzimu na Zvíkovském mostě a v jeho okolí. Raper Eduard Rovenský k němu říká: „Scény jako nástup na vratkou korbu auta a jízda po úzkém mostě by měly být paralelou k začátku naší hudební cesty.“




NOIRUM - One man black
ESAZLESA přicházejí se svým „Vykoupením"
Dan Vertígo pokřtí Smrtící koktejl na pražském Střeláku
Letošní ročník Štěrkovny bude patřit k nejsilnějším
ANURRN - Theurn