Již 2. listopadu se odehraje tradiční koncert kapely PRAGO UNION v Lucerna Music Baru v Praze. Její členové se od začátku roku sžívali s několika novinkami, především s novou sestavou živé kapely, která se ustálila ve složení Tonda Dlapa (kytara), Ondra Hauser (baskytara) a Oliver Lipenský (bicí). Stálí členové Kato a Maro si ji nemohou vynachválit.
Na nové desce se sice intenzivně pracuje, ale nové skladby ještě nezazní. Při vystoupení lze očekávat průřez celou tvorbou Prago, včetně loňské oceňované desky Smrt Žije a hlavně speciálního hosta, jehož jméno se muzikanti chystají oznámit až těsně před koncertem.


POLY NOIR vystoupí jako předkapela NEW MODEL ARMY
NOIRUM - One man black
ESAZLESA přicházejí se svým „Vykoupením"
Dan Vertígo pokřtí Smrtící koktejl na pražském Střeláku
ŽÁDNEJ STRES vydává album "Cesta" a zve na křest do Třemošnice