X-CORE jsou na scéně již od roku 1998 a během let své existence prošli několika změnami, při nichž zásadně ovlivňovali svůj sound. Jejich charakteristickým znakem je nicméně vývoj, což je patrné v nové písničce.
POLY NOIR vystoupí jako předkapela NEW MODEL ARMY
NOIRUM - One man black
ESAZLESA přicházejí se svým „Vykoupením"
Dan Vertígo pokřtí Smrtící koktejl na pražském Střeláku
ŽÁDNEJ STRES vydává album "Cesta" a zve na křest do Třemošnice