WISHMASTERS připravují hned dvě alba naráz

Vydáno: 06.04.2021 10:53 - Czech Blade

Tak tomu se říká kreativní boom! Čeští symfonici WISHMASTERS navazují na svět "Afterworldu" rozšířeným singlem "Wasteland"! Zažijte svět plný magických postav a akce v doprovodu pěti bonusových verzí již známých písní z alba "Beatrice" a prvně i záznamu z živého koncertu.
Parta symfoniků, dobře známá nejen v ČR, navázala na úspěšnou druhou řadovou desku se silným příběhem a atmosférou. Dva a půl roku dělí vydání "Afterworld" a rozšířený singl "Wasteland". Co významného se po tuto dobu v zázemí událo? Kapele, stejně tak jako ostatním a nejen celé kultuře překazily plány nepředvídatelné události poslední doby. Hudební skupina se chystala na rozsáhlou sezónu se spoustou koncertů včetně společného tour s kapelou KRUCIPÜSK. Rychlý spád doby s sebou obnášel mnoho příprav i na tour Wasteland, které stejně tak jako spoustu dalších počinů bylo zmraženo. Na jaře skupina vydala lyric video k titulní písni "Wasteland".

Vzhledem k aktuálnímu dění se skupina rozhodla nevydat EP v původní plánované podobě, ale „omezit“ počin na rozšířený singl. Vysvětlením je obrovská spousta nápadů v této „studiové době“, takže se skupina rozhodla původní EP dokončit jako plnohodnotnou třetí desku. Nikdo z kapely ani produkce tak nechce fanoušky ochudit o spoustu zážitků na živém turné desky, které není za současné situace možné uskutečnit.

Padlo tedy zlomové rozhodnutí podělit se s fanoušky o více zážitků z pozadí a vydat raději rozšířený singl se spoustou bonusů a to jak v podobě muzikálové úpravy písně "Broken Heart" z alba "Beatrice", tak i mimořádně jemné, čistě akustické úpravy úvodní písně taktéž z alba "Beatrice - the Desire". Na tyto verze by se jinak nedostalo. Jako připomenutí a milou vzpomínku na pár milých koncertů roku 2020 taktéž kapela připojuje live záznam dvou živých songů ("Sanctuary" a "Back to London").

WISHMASTERS - Wasteland
Facebook WISHMASTERS


DOPORUČENÉ ČLÁNKY


© 2000-2021, SMILE MUSIC s.r.o.

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu SMILE MUSIC s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení