STELLARIS rozfoukávají prach budoucnosti

Vydáno: 08.06.2021 10:49 - Czech Blade

Nový singl kapely STELLARIS přináší apokalyptickou vizi. "V prachu budoucnosti. Přesně tam skončíme, pokud budeme hrát tuhle nebezpečnou hru – hru s našimi životy, životy našich blízkých i těch, jejichž hlas není slyšet. Konzumní životní styl, věčná nenasytnost, druhová nadřazenost, arogance či lhostejnost ke všemu a ke všem jsou jen malou výsečí definice „moderního člověka“. Jenomže v tomhle jedeme všichni spolu. Je jen na nás, jestli najdeme ten střípek laskavosti a ohleduplnosti ve svém srdci a pokusíme se zlepšit svět kolem nás, nebo se necháme strhnout davem a přiživíme ten zničující plamen, který nakonec sežehne vše, na čem nám kdy záleželo."

Klip k písni "Dust of Future" byl záměrně natočen v post-apokalyptickém hávu, aby odpovídal hlavní myšlence textu písně – „Nehrajme tuhle hru, jinak skončíme v prachu budoucnosti.“ Kapelní záběry jsou protnuté záběry na zpěvačku Nicol, na kterou jsou promítány problémy současné doby – konzumní život, znečišťování, problémy s odpady či týrání zvířat. Tyto záběry ale Nicol vidí pouze prostřednictvím virtuální reality, protože v reálném světě už není cesty zpět z chyb, kterých jsme se dopustili. Prohráli jsme…

STELL/RIS je pražská metalová kapela, která vznikla v roce 2019 a jejíž hudba je ovlivněná metalcorovými kořeny. Pětičlenná sestava tvoří hudbu založenou na moderních kytarách, intenzivních groovech a rozmanitých vokálech frontwoman Nicol. V roce 2020 kapela vydala první singl „Find Your Course“, který získal pozornost jak v Česku, tak i v zahraničí. Hlavním cílem STELL/RIS je vytváření kvalitní a originální produkce, která spolu s extatickou energií na podiu strhává všechny na koncertech. Aktuálně se kapela zaměřuje na tvorbu debutového alba, které by mělo vyjít v první polovině roku 2022.

STELL/RIS - Dust of Future

Facebook STELLARIS


DOPORUČENÉ ČLÁNKY


© 2021 SMILE MUSIC s.r.o. | Prolidi.cz

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu SMILE MUSIC s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení