Duch renesance v novém klipu ALIA TEMPORA

Vydáno: 13.09.2021 14:07 - Czech Blade

Melodic metal v podání brněnské kapely stále rozšiřuje okruh svých fanoušků. Právě oni hrají v aktuálním videoklipu pořízeném během show na festivalu Rock Castle klíčovou roli. Skladba „Ready, Hun?“ se představuje v novém, filmovém kabátě.

Hitová písnička ze zatím posledního alba ALIA TEMPORA s názvem „Dragonfly Effect“ si o takové zpracování vyloženě říkala. A když se zrodila správná konstelace, bylo na místě vybalit kamery. „Klip k písničce "Ready, Hun?" jsme natáčeli na festivalu Rock Castle v krásném prostředí zámku v Moravském Krumlově. Rozhodli jsme se jej natočit právě tam, protože jsme měli velkou radost, že můžeme zase strávit pár krásných okamžiků s našimi evropskými fanoušky, kteří za námi přijeli, když my jsme za nimi nemohli,“ prozradila zpěvačka Markéta Morávková, která s fanoušky strávila nejen páteční den, kdy ALIA TEMPORA na Rock Castle vystupovala, ale také celý zbytek festivalu.

„Tyhle chvíle jsme si chtěli uchovat a zároveň dát motivaci a sílu nám i našim fanouškům na podzimní období, které asi zase bude o něco horší, než jsme dřív bývali zvyklí,“ dodala vážně i nadějeplně Markie.

ALIA TEMPORA je kromě koncertování ve fázi přípravy nového studiového alba, které vyjde pod hlavičkou vydavatelství Smile Music.

ALIA TEMPORA - Ready, Hun? (Rock Castle 2021)
Facebook ALIA TEMPORA


DOPORUČENÉ ČLÁNKY


© 2021 SMILE MUSIC s.r.o. | Prolidi.cz

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu SMILE MUSIC s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení