POWER 5 vydávají nové album Adrenalin

Vydáno: 14.09.2021 06:44 - Czech Blade

Heavy metalová skupina POWER 5 vydá 23.9.2021 nové album "Adrenalin". Původní datum vydání bylo naplánováno na poslední týden v únor 2021. Bohužel do nahrávání a příprav alba zasáhl Covid-19 a celý proces se posunul o půl roku. Nové album s definitivní platností vyjde 23.9.2021 a hned v tom samém týdnu proběhne koncertní křest alba a oslava 25.narozenin skupiny.

Celou situaci vysvětluje zpěvák Olin Škrabal „Covid prošel i naší kapelou. Z důvodu nemocí, karantén a všeho kolem jsme nestihli původní termíny a vše jsme museli posunout. Následně jsme díky tomu nestihli další domluvené termíny a celý harmonogram se zbortil. Nakonec jsme se rozhodli celou situaci nehrotit, nechat tomu volný průběh a v klidu vše dokončit.“

Nové album ponese název "Adrenalin" a bude obsahovat celkem devět skladeb. Tentokrát však bude pojato trochu jinak. „Fanoušci se můžou těšit na klasické POWER 5, ale v novém podání. Žádné naše album nebylo nikdy stejné jako to předchozí a tak to bude i nyní. I my jsme se nechali zlákat „osmdesátkovým“ trendem, který udávají kapely jako BEAST IN BLACK či DYNAZTY. Uslyšíte hodně melodií  a hodně netradičně použitých kláves. Libor Kukula odvedl ve studiu skvělou práci a to jak při nahrávání, tak při produkci. Připravil nám několik variant mixů alba, z kterých jsme si jeden vybrali a musím říct, že s výsledkem jsme hodně spokojení", dodává Olin.  

POWER 5_cdSeznam skladeb:
1. Vzdálenost
2. Noční ulice
3. Poslední den
4. Okovy a mříž
5. Adrenalin
6. Retro klub
7. Tuto noc
8. Anděl v záhrobí
9. Sto dní

Skupina POWER 5 také připravuje koncertní křest alba, který se měl uskutečnit na konci února v původním termínu. „Narozeninový koncert k 25. výročí vzniku skupiny a zároveň křest alba měl proběhnout tradičně koncem února ve Valašských Kloboukách. Nově se tak stane 25.9.2021, tedy jen 2 dny po vydání alba.“ říká Olin.

POWER 5_křest
Facebook POWER 5


DOPORUČENÉ ČLÁNKY


© 2021 SMILE MUSIC s.r.o. | Prolidi.cz

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu SMILE MUSIC s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení