TŘI SESTRY 37 let Open Air

Vydáno: 14.05.2022 14:47 - Czech Blade

20. – 21. 5. 2022 Erpet Praha - Smíchov
TŘI SESTRY_plakát open airDlouho očekávaný bujarý večírek skupiny TŘI SESTRY je konečně tady. 20. – 21. května 2022 proběhne k oslavě 37 narozenin souboru oslavný koncert v novém prostorném a slunném areálu na pražském Smíchově. Ano, řeč je o Erpet Praha - Smíchov.

„Erpet Smíchov je skvělé místo uprostřed Prahy s jedinečným výhledem na bájný Vyšehrad. Čili ideální místo pro takto velkolepou a významnou událost, jakou zajisté narozeniny souboru Tři sestry jsou. Fotbalové hřiště u Erpetu na pražském Smíchově je kompletně travnaté, obklopené zelení, u vody s výbornou dopravní dostupností. Samozřejmě vás čeká i kompletní servis: dětský koutek, oddychová zóna,aktivní zóna, stánky s merchem kapel, pivní bary a bohaté občerstvení, který znáte z našich předchozích výročních koncertů.“ říká Pavel „Mafuna“ Martinek, manager souboru.

TŘI SESTRY si svojí narozeninovou oslavu v novém luxusním místě hodlají řádně užít, a tak si pozvali hosty až z daleké Anglie. Jejich pozvání přijala kapela THE VARUKERS. Kapela patří mezi hudební legendy punkového světa. „Jsme potěšeni, že přijali naše pozvání a těšíme se na pořádnou dávku punkové hudby“, dodává Pavel „Mafuna“ Martinek.

Mezi gratulanty z rodné vísky se představí kapely : E!E, SPS, PLEXIS, DOCTOR P.P., MZH, APPLE JUICE, PIRATES OD THE PUBS a přespolní INEKAFE!

Dárek nosit nemusíte. Skupina TŘI SESTRY se o něj postarala sama a nadělila si 3LP Vinyl Tour Live 2022–1992, jehož křest se chystá během sobotního programu. 3LP Vinyl Tour Live 2022–1992 vychází v limitované číslované edici o tisíci devadesáti devíti kusech.

"Když jsme na sklonku roku 1992 připravovali materiál pro třetí řadové album, jež vyšlo na jaře 1993 pod názvem "Švédská trojka", vyjeli jsme na část podzimní šňůry se zvukařem Mirdou Mirovským a nahráli památné koncerty v Teplicích, Karlových Varech a Klostrdlé (Klášterec nad Ohří). Téměř polovina písní se pak na jmenovaném albu objevila právě v živých verzích z těchto nahrávek, včetně několika nesmrtelných hlášek. Tenhle počin nás motivoval v roce 2020 k vytvoření koncertního programu pouze z písní prvních tří studiových alb a objeli jsme s ním české a moravské kluby a kulturáky. Jsme tomu rádi, na pódiích na nás zavanul syrový hvězdný prach zašlých časů! Z raných devadesátek se v celém rozsahu dochoval jediný záznam koncertu v Klostrdlé. Výběr nezapomenutelných momentů z této vydařené trachtace naleznete v podobě bonusu na závěr tohoto alba."

Sběratelé POZOR! Na Aukru probíhá aukce o čísela 1-10 z limitky 1099 ks.

37 let Open Air - Tři sestry
Facebook TŘI SESTRY


DOPORUČENÉ ČLÁNKY


© 2022 SMILE MUSIC s.r.o. | Prolidi.cz

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu SMILE MUSIC s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení