Chtěli jste růžový svět, máte ho mít, hlásají BAD JOKERˇS CREAM

Vydáno: 04.08.2022 13:59 - Czech Blade

Třetí videoklip melodic rockových BAD JOKER’S CREAM ve stylu osmdesátých let naznačuje, že chystané album "Pink World" bude nejen růžové, ale taky hudebně barevné a rozmanité.
Pokud jste fanoušky melodic rocku a ujíždíte na hudbě, která se nebojí kombinovat klasické prvky žánru s moderními, jistě vám neuniklo dění okolo kapely BAD JOKER’S CREAM. Ta již od podzimu ohlašuje chystané album "Pink World" a na důkaz toho, že to myslí vážně,  v minulých měsících naservírovala dva singly "Be Alive" a "When We Were Kids".

Nyní vychází třetí singl s názvem "Put Your Trust In Me" a dává najevo, že deska "Pink World" bude hudebně velmi zajímavá. Určitě se na ní nedočkáme generického zvuku a skladeb zaškatulkovatelných jedním směrem, ale bude se jednat o celek žánrově i zvukově rozmanitý. Singl "Put Your Trust In Me" potěší každého, kdo BAD JOKER’S CREAM zná, ale neunikne ani pozornosti publika tvrdšího ražení.

Zároveň potvrzuje, že BAD JOKER’S CREAM nadobro upustili od syrového kytarového zvuku a svou hudbu nyní prokládají velkým množstvím kláves a synťáků, které podtrhují mohutnost celkového zvuku. Na této změně má dozajista velkou zásluhu švédský producent Per Aldeheim, který s kapelou spolupracuje na celém albu.

Z hlediska vizuálního BAD JOKER’S CREAM již potřetí spojili síly s brněnským studiem Mad Unicorn. Tentrokrát máme možnost ve videu vidět členy kapely v akci, ale jelikož klip režíruje Jindra Vrága, nejedná se o klasické záběry na hrající kapelu, podpořené jednoduchým příběhem na pozadí. Kapela zde představuje svůj „Pink World“ v plné parádě a láká nás do lehce psychedelického prostředí, ve kterém je možné vše, dokonce proměna zajatce, svázaného konvencemi v někoho jiného.

Zároveň je zajímavé pojetí obrazu. V dnešní době se kapely předhánějí, kdo bude mít obraz lepší a ostřejší. Tady jdou BAD JOKER’S CREAM směrem opačným. Rozmazané okraje a filtr jako z VHS kazet, který ostře kontrastuje s moderními vizuálními prvky je přesně ten rys, který kapela vyznává již od svého vzniku.

Vydání alba Pink World je plánováno na podzim letošního roku.

Bad Joker's Cream - Put Your Trust In Me
Facebook BAD JOKER´S DREAM


DOPORUČENÉ ČLÁNKY


© 2023 SMILE MUSIC s.r.o. | Prolidi.cz

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu SMILE MUSIC s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení