BYT ČÍSLO 4 bojují v novém singlu s Můrou

Vydáno: 08.08.2022 06:23 - Czech Blade

Šumperská kapela BYT ČÍSLO 4 se hudební scéně představila letos v březnu, kdy vydala svůj první singl s videoklipem s názvem “Nechápu”. Ten posluchače zaujal především svou energií a upřímným textem. Sestava během následujících měsíců odehrála sérii prvních koncertů, například po boku kapel TROCHA KLIDU a BRIXTN, a postoupila do trojčlenného finále soutěže o Objev roku rádia Haná.

Druhý singl “Můra” kapelu ukazuje v úplně jiném světle. ,,Do života každého někdy přiletí jeho můra, a to jak na nás zapůsobí můžeme jen těžko odhadovat. Můžeme se jí bát, vyhýbat, nebo ji nenávidět. Pokud se ji ovšem rozhodneme postavit, teprve potom zjistíme, s kým vlastně bojujeme. A když se nám podaří udržet naděje na lepší zítřky, budeme k ním blíž, než se může zdát,” uvádí k významu “Můry” zpěvák Pavel Mazák.

Nahrání “Můry” proběhlo v zábřežském studiu TA-musica. O zvuk, mix, master a part violy se postaral skvělý Alois Pospíšil. Videoklip si kapela Byt číslo 4 tentokrát natočila sama s pomocí svých kamarádů a partnerů. Singl je dostupný na Youtube, Spotify, Apple Music a dalších streamovacích platformách.

V následujících měsících se sestava představí na řadě festivalů a koncertů napříč republikou, vrcholem roku bude vystoupení na domácím šumperském Džemfestu.

Byt číslo 4 - Můra
Facebook BYT ČÍSLO 4


DOPORUČENÉ ČLÁNKY


© 2024 SMILE MUSIC s.r.o. | Prolidi.cz

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu SMILE MUSIC s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení