GAIA MESIAH vydávají nový singl a chystají velké podzimní klubové turné

Vydáno: 16.09.2022 07:11 - Czech Blade

Divoká kapela GAIA MESIAH netrpí nedostatkem energie a po letní festivalové sezóně jede dál na plný plyn. Právě vydává singl "NeNe" a rovnou k němu pouští do světa i klip. "NeNe" je první ochutnávkou z nového alba, které kapela chystá na začátek roku 2023.

„S kapelou jsme se dostali na úroveň vzájemného napojení, jaké jsme ještě nezažili, můžete tomu říkat vyšší vyspělost, chcete-li,“ říká k singlu "NeNe" basák a producent kapely Josh Stewart a dodává: „Kapela stylově zůstává tam, kde nás lidé nejlépe znají, ale zároveň ve svém hudebním prostoru zkoumáme různé emoce a nuance, a na našem novém singlu to je určitě slyšet, a stejně tak to poznáte na našich dalších věcech.“

Vedle natáčení v renomovaném studiu Propast má před sebou GAIA MESIAH i velké podzimní klubové turné. To proběhne od začátku října do konce listopadu, zahrne dvě desítky měst v Čechách i na Moravě a kapela se těší, že bude moci nový song zahrát fanouškům naživo. 

Singl "NeNe" vychází u Universal Music a je tradičně společným dílem členů Gaia Mesiah a role producenta se tentokrát ujal Joshua Stewart. Pavel „Větrák“ Větrovec měl na starosti zvukovou režii a spolu s Joshem i finální mix. Masteringu se pak zhostil legendární australský producent, zvukař a také držitel Grammy William “King Willy” Bowden. Režie a střih videoklipu je pak dílem dlouholetého spolupracovníka kapely Víti Linka a jeho parťáka Adama Kořínka, za kamerou byl Ondřej Urbanec.

Gaia Mesiah - NeNe

Facebook GAIA MESIAH

DOPORUČENÉ ČLÁNKY


© 2022 SMILE MUSIC s.r.o. | Prolidi.cz

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu SMILE MUSIC s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení