DYING PASSION rozehráli stínovou hru

Vydáno: 22.05.2023 07:19 - Czech Blade

DYING PASSION přináší nový videoklip k písni „Shadowplay“ z posledního alba "Skylor". Režie se ujal „3D mág“ Cyberolas, který má na kontě úspěšné videoklipy pro kapely INSANIA, DARK GAMBALLE, či PROGRES 2. Vše se točilo na klíčovacím pozadí a reálný vzhled prostředí, ve kterém se klip odehrává, vytvořil v počítači tak, jak se dnes točí vizuál většiny futuristických a akčních světových filmů.
Hlavním hrdinou celé desky je astronaut Skylor. Vypráví své zážitky z cestování vesmírným prostorem a návštěv neznámých planet, při jejichž objevování zvažuje, zda se ještě někdy vrátit zpět na Zemi. Astronaut Skylor, kterého ztvárnila frontmanka Zuzana Jelínková, Vás tímto neznámým prostorem provede a neuvěříte, koho na své pouti potká a do jakých povědomých míst se dostane.

V těchto dnech také vychází u labelu Vřesová Studánka reedice debutu "Secretly" na MC. Kazeta vychází s původním masteringem, obalem z thajské edice a s dobovým fanzinem Metal Breath z roku 2000, ve kterém mají DYING PASSION titulní rozhovor a recenzi.

Začátkem léta můžete Dying Passion potkat na těchto festivalech.
10.6.2023 Sedlčany
17.6.2023 Brankafest, Branka u Opavy
30.6.2023 AFOD festival, Trhové Sviny
8.7.2023 Orlická Brána festival, Vysoké Mýto

DYING PASSION - Shadowplay

Facebook DYING PASSION


DOPORUČENÉ ČLÁNKY


© 2024 SMILE MUSIC s.r.o. | Prolidi.cz

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu SMILE MUSIC s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení