BLACK VELVET SUICIDE jsem zaregistroval v době desky "Welcome To The Swamp" a jednalo se na tuzemské poměry o notně originální kousek - ovlivněný blues, jižanskou hudbou i tvrdšími momenty. Aktuální EP představuje kapelu v primárně stonerrockové podobě, hutné, moderně znějící a také lehce obyčejnější, Abychom se chápali dobře, těch patnáct minut je bravurně zprodukovaných, skvěle znějících, ale maličko se utápějí ve světě podobných skupin. To nic nemění na faktu, že novinka je velmi dobrá, žánrové standardy splňuje s přehledem a nejsilnější je v momentech, kdy nahlédne za svou škatulku. A v minulosti už dokázali, že to zvládnou ještě lépe.Milan Říský


NOIRUM - One man black
ESAZLESA přicházejí se svým „Vykoupením"
Dan Vertígo pokřtí Smrtící koktejl na pražském Střeláku
Letošní ročník Štěrkovny bude patřit k nejsilnějším
ANURRN - Theurn