David KOLLER vyráží na jarní část turné k albu "Best Of", na němž některé své největší hity představí v nových aranžmá. Na pódiu Davida Kollera doplní zkušená kapela ve složení Marek Minárik (baskytara), Michal Pelant (kytara), Adam Koller (bicí), Víťa Halška (perkuse) a Martin Kroupa Kryštof (klávesy).
Album "Best Of" obsahuje písně, které David Koller napsal nebo nazpíval pro kapely JASNÁ PÁKA, PUSA, LUCIE, KOLLERBAND i pro svá sólová alba. Všechny skladby na dvojalbu "Best Of" nahrál znovu se svým bandem, aby odrážely současný kapelní zvuk a aranžmá.
„Letos kromě Best Of slavíme i dvacet let od založení naší kapely a zároveň deset let od vydání alba ČeskosLOVEnsko. Za tu dobu jsme se s kluky myslím navzájem napojili a snažíme se stále pracovat na našem zvuku. Ať ve starých, či v nových písních,“ říká David Koller.
Kapela zároveň vydává nové koncertní video k písni "Vězenkyně". Video vzniklo během prosincového vystoupení ve Foru Karlín a zachycuje tamní jedinečnou atmosféru.
David KOLLER - Vězenkyně
Facebook
David KOLLER
RESIDUAL představili singl Products
RESIDUAL sa po dlhšej pauze vracajú na pódiá s novým singlom "Products".Ide o prvý singel po EP "Triptych Vol.1", čím sa začína podobný cyklus vydávania, tento raz pre EP "Triptych" Vol.2.RESIDUAL momentálne plánujú vydať ďalšie dve...
číst dále