Kapela šílenců, kteří jsou přesvědčeni, že rock and roll ještě neřekl poslední slovo - tak se charakterizuje parta NĚCO SI PŘEJ, která aktuálně nahrála singl "And I Love Her". Jedná se
o skladbu Paula McCartneyho v jazzové aranži, kterou kapela vydala u příležitosti pětaosmdesátých narozenin brněnského jazzmana Milana Kašuby, jenž se při nahrávání skladby ke kapele připojil.
Zpěvák, kytarista a hráč na foukací harmoniku Josef Javůrek přibližuje vznik skladby: "Milan Kašuba má tuto píseň ve svém repertoáru už dlouho. Měl jsem možnost si ji s ním párkrát zazpívat a padl nápad na společnou nahrávku. Nejprve jsme uvažovali jen o kytaře a zpěvu, ale potom mě napadlo zapojit celou kapelu."
NĚCO SI PŘEJ a Milan Kašuba – And I Love Her
Facebook NĚCO SI PŘEJ
ESAZLESA přicházejí se svým „Vykoupením"
Po dvou letech od vydání alba "Dokud vím, co mám" se kapela ESAZLESA vrací s novým singlem "Vykoupení".
Novinka navazuje na syrovost a charakteristický zvuk kapely. „Je to ambivalentní zpověď o sebezapření, úhlech pohledu a o tom...
číst dále