ŠKWOR vydají živák, pojedou podzimní turné a odehrají premiérový koncert

Vydáno: 30.09.2014 00:00 - Jirka Štraub

Pražští ŠKWOR minulý rok oslavili 15 let na scéně a vydání své poslední desky "Sliby a lži" velkým koncertem v Incheba aréně, který se momentálně chystají vydat na CD a DVD, a to 10. října.

"Celá příprava výročního koncertu v Incheba aréně nám zabrala prakticky rok. Lví podíl na tom má náš manažer Pepé. Byla to pro nás obrovská zkušenost, odpovědnost a samozřejmě velký stres. Vzpomínáme především na to, jak se koncert chýlil do finále, když jsme i přes drobné technické problémy věděli, že všechno dopadlo dobře a že na to budeme my a snad i ty čtyři tisícovky našich fanoušků vzpomínat do smrti," vrací se s odstupem k loňskému koncertu bubeník Martin Pelc.

Na živáku se jako speciální hosté objeví Kamil Střihavka a Gábina Gunčíková.



ŠKWOR vyráží také na podzimní turné, jehož vrcholem bude premiérový koncert konající se 14.11. ve Velkém sále pražské Lucerny.  Prý se bude jednat o jinou show, než na jakou jsme zvyklý z běžných koncertů kapely nebo jaká byla k vidění vloni v Incheba aréně. 

"Přípravy na koncert v Lucerně jsou v plném proudu a samozřejmě se snažíme, abychom nabídli fanouškům opravdu silný zážitek. Bude to opět v jiném pojetí scény, světelného parku a samozřejmě chystáme i speciální setlist, který nám můžou pomoct vybrat fanoušci prostřednictvím našeho webu," dodává k tomu Pelc.

Tour S&L podzim 2014:

3.10. Rakovník
4.10. Prachatice
10.10. Pěnčín u Turnova
11.10. Jilemnice
17.10. Čáslavice u Třebíče
18.10. Křesetice u Kutné Hory
31.10. Jindřichův Hradec
7.11. Drnovice
14.11. Praha, Lucerna,Velký sál
22.11. Ústí nad Labem
29.11. Práče u Znojma
27.9. Staňkov
25.10. Kadaň
1.11. Kovářov
8.11. Hluk
21.11. Liberec


DOPORUČENÉ ČLÁNKY


© 2025 SMILE MUSIC s.r.o. | Prolidi.cz

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu SMILE MUSIC s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení