Nezadržitelně se blíží vrchol Výročního turné HARLEJ 20 let, aneb Tak tady máš Bože co jsi chtěl“ a oslav kulatého výročí kapely. V sobotu 5. prosince hrábne skupina do kytar v legendárním pražském koncertním sále Lucerna.
Nezadržitelně se blíží vrchol
Výročního turné HARLEJ 20 let, aneb Tak tady máš Bože co jsi chtěl“ a oslav kulatého výročí kapely. V sobotu 5. prosince hrábne skupina do kytar v legendárním pražském koncertním sále Lucerna.
Vystoupení bude pro kapelu zásadní nejen tím, že je přesně v den, kdy venku budou pobíhat čerti a Mikulášové, ale hlavně proto, že z koncertu
vznikne druhé
koncertní DVD skupiny Harlej.
V Lucerně nebude chybět Vláďa Šafránek a všichni původní členové kapely!
jak to vypadá s HARLEJEM na turné?
Kam lze ještě na „Výroční turné Harlej 20 let, aneb Tak tady máš Bože co jsi chtěl“ vyrazit ?
11.12. Stříbro KD
26.12. Strakonice Sokolovna
TENDR ví, jak se stát Online králem
Ostravská kapela TENDR završila osm letech práce, změn a hledání směru natočením nového materiálu. Nová skladba "Online král" je odrazem znovuzrození a omlazení kapely a ukázkou cesty, kterým se kapela chce nyní vydat.
TENDR...
číst dále