V úterý 21. června rozezní Palác Akropolis nezaměnitelný hlas zpěvačky a houslistky IVY BITTOVÉ. Jedna z nejvýraznějších osobností české alternativní hudební scény vystoupí na společném koncertu se sardinským kytarovým mágem Paolem Angelim, jenž se v Praze s představil již na loňském festivalu Respect.
Závěr letní části Respect festivalu pak bude o týden později patřit koncertu legendárních Orchestre Les Mangelepa, kteří se u příležitosti vydání alba poprvé představí evropskému publiku. Koncert se uskuteční 29. června od 19.30 na Nákladovém nádraží Žižkov.


ESAZLESA přicházejí se svým „Vykoupením"
Dan Vertígo pokřtí Smrtící koktejl na pražském Střeláku
Letošní ročník Štěrkovny bude patřit k nejsilnějším
ANURRN - Theurn
ŽÁDNEJ STRES vydává album "Cesta" a zve na křest do Třemošnice