„Píseň Země vstává měla být závěrečným hymnem Rádia Impuls, ale pak se rádio rozhodlo, že mě požádá, abych touto písní uzavřel večer já. Bude pro mě velkou ctí, pokud ji budu moci zazpívat sólově. Slibuji, že budu opravdu hodně cvičit. Pokud mě nechají zazpívat i další písně, budu rád,“ uvedl zpěvák.
Již 10. října by měl Karel GOTT vystoupit na koncertě v pražské Malostranské besedě.




ESAZLESA přicházejí se svým „Vykoupením"
Dan Vertígo pokřtí Smrtící koktejl na pražském Střeláku
Letošní ročník Štěrkovny bude patřit k nejsilnějším
ANURRN - Theurn
ŽÁDNEJ STRES vydává album "Cesta" a zve na křest do Třemošnice