Kapela INSTINCT vznikla v Praze a daří se jí tvořit písně, které znějí i z některých rádií. Skladby Medzitým, Na púšti či Valčík s ilúziou zahraje i na turné a fanoušci se mohou těšit rovněž na další z připravovaného alba, které vyjde v roce 2017.
„Být předkapelou Elánu byl můj obrovský sen, protože jsem jeho fanouškem od dětství a znám každou píseň nazpaměť. Když mi zavolal jejich manažer, že budeme předkapelou, nemohl jsem tomu uvěřit,“ tvrdí kytarista Miro Maršík.
Kapelu INSTINCT založili v roce 2011 zpěvák Lukáš Ciho, kytarista Miro Maršík a bubeník Ondřej Simon. Baskytarista Martin Havelka se přidal v roce 2015.




NOIRUM - One man black
ESAZLESA přicházejí se svým „Vykoupením"
Dan Vertígo pokřtí Smrtící koktejl na pražském Střeláku
Letošní ročník Štěrkovny bude patřit k nejsilnějším
ANURRN - Theurn