Nyní v říjnu vyšla první část celého projektu, album nazvané Do světla. K němu zveřejnila JANA LOTA romantickou skladbu a podobně pojatý klip Jeřabina. Kromě ní skladbu nahráli Jan Jakubec (basa), Miroslav Chyška (kytara), Jan Aleš (klávesy, zpěv), Michael Nosek (bicí), Vít Petrášek (cello).
Natáčení alba proběhlo ve studiu Cyberbaobab Miroslava Chyšky. Pokřtěno bude 12. listopadu 2016 v experimentálním prostoru NoD v Praze. Druhá část projektu bude realizována v roce 2017.




NOIRUM - One man black
ESAZLESA přicházejí se svým „Vykoupením"
Dan Vertígo pokřtí Smrtící koktejl na pražském Střeláku
Letošní ročník Štěrkovny bude patřit k nejsilnějším
ANURRN - Theurn