Ten v rozhovoru pro magazín Týden řekl: „Poslední koncert Vanessy bude 5. ledna 2017 v pražském Rock Café. Potom už nikdy živě nevystoupíme. Možná se v budoucnu potkáme při nějaké studiové práci, ale na pódiu už se nesejdeme.“
Dodal, že jeho kolega Miroslav Papež se bude věnovat svému hudebnímu klubu a kapele Papalescu 2 a on se přestane hudebním projektům věnovat úplně. Současně také potvrdil, že se svými spoluhráči uložili k ledu projekt Mortal Cabinet. Spolu s ním v něm byli František Štorm a Řezník.




NOIRUM - One man black
ESAZLESA přicházejí se svým „Vykoupením"
Dan Vertígo pokřtí Smrtící koktejl na pražském Střeláku
Letošní ročník Štěrkovny bude patřit k nejsilnějším
ANURRN - Theurn