Již v neděli 4. prosince se v pražské La Fabrice uskuteční oslava 10. narozenin brněnského B-SIDE BANDu, založeného na jaře roku 2006 trumpetistou a bandleaderem Josefem Buchtou.
Kulaté jubileum orchestru, který se úspěšně etabloval na české hudební scéně a vstoupil v podvědomí fanoušků také díky spolupráci s Vojtěchem Dykem, přijde v neděli do La Fabriky oslavit Tereza Černochová, Matěj Ruppert, Roman Dragoun, již zmiňovaný Vojtěch Dyk a další hosté.


NOIRUM - One man black
ESAZLESA přicházejí se svým „Vykoupením"
Dan Vertígo pokřtí Smrtící koktejl na pražském Střeláku
Letošní ročník Štěrkovny bude patřit k nejsilnějším
ANURRN - Theurn