SEBASTIAN vydal čtvrtý singl Hvězdy a zveřejnil k němu i videoklip. Spolupracoval na písničce s tradičním týmem – o produkci se postaral ODD z Atmo Music, s textem Sebastianovi pomáhal Beef. Videoklip s noční atmosférou vznikl v prostorách letního tábora Bonětice nedaleko Plzně pod taktovkou režiséra a kameramana Jakuba Mahdala.
„Klip jsme točili v noci, kdy teplota klesla k sedmi stupňům pod nulou,“ říká Sebastian. „V tomhle směru to bylo naše nejnáročnější natáčení. Obdivuju hlavně Hanu, která se v té zimě procházela bosa a skoro nahá.“
Nová píseň by měla být poslední singlovou předzvěstí debutového alba.
Sebastian - Hvězdy
ESAZLESA přicházejí se svým „Vykoupením"
Po dvou letech od vydání alba "Dokud vím, co mám" se kapela ESAZLESA vrací s novým singlem "Vykoupení".
Novinka navazuje na syrovost a charakteristický zvuk kapely. „Je to ambivalentní zpověď o sebezapření, úhlech pohledu a o tom...
číst dále