Spřátelený hudební časopis FAKKER přináší ve svém prosincovém čísle pozoruhodnou reportáž o tom, jak rocková kapela IMODIUM hrála ve vězení v Plzni na Borech. Netýká se zdaleka jenom samotného hraní, nýbrž přibližuje i atmosféru vystoupení, jeho příprav a rozhovory o tom, jaké to v prostředí věznice vlastně bylo.
Vzhledem k tomu, že FAKKER byl jediný tištěný magazín, který byl na akci přítomen, exkluzivní článek v jeho prosincovém čísle by neměl uniknout rockerově pozornosti.
ESAZLESA přicházejí se svým „Vykoupením"
Po dvou letech od vydání alba "Dokud vím, co mám" se kapela ESAZLESA vrací s novým singlem "Vykoupení".
Novinka navazuje na syrovost a charakteristický zvuk kapely. „Je to ambivalentní zpověď o sebezapření, úhlech pohledu a o tom...
číst dále