„Je to takový dopis, poselství tam nahoru o tom, co se tu v posledních letech událo,“ popisuje novinku zpěvák a její autor. „Chtěl bych skladbu věnovat svému dědovi, který už bohužel není mezi námi.“
Píseň je plná vzpomínek, pocitů i zmínek o společných zálibách a aktivitách, její osobní vyznění navíc podtrhuje video, které se točilo na místech spojených s životem obou mužů.
Děda je třetím samostatným singlem umělce, jenž je součástí liberecké hudební scény. Proslavil se jako zpěvák refrénů, které nahrál třeba pro Atmo Music, Paulieho Garanda, Rybičky 48 nebo DJe Wiche.




NOIRUM - One man black
ESAZLESA přicházejí se svým „Vykoupením"
Dan Vertígo pokřtí Smrtící koktejl na pražském Střeláku
Letošní ročník Štěrkovny bude patřit k nejsilnějším
ANURRN - Theurn