Rok poté, co zpěvačka EMMA SMETANA vydala svou první desku What I’ve Done, uvádí svůj nový videoklip k písni No Fire. Nazpívala ji se svým partnerem Jordanem Hajem, který se ujal režie videoklipu. Kvůli natáčení odjeli v únoru i se svou dcerou Lennon na týden do Londýna.
„Když jsme skládali písničky na mou první desku, Jordan najednou přišel s refrénem, který mi chtěl předzpívat. Zařval do mikrofonu: My love, are we doing the best we can, a mělo to takovou sílu, že už jsem to po něm nechtěla přezpívávat. Tak vznikla naše jediná společná píseň,“ říká k písni No Fire Emma Smetana.

Emma Smetana a jordan Haj - No Fire
ESAZLESA přicházejí se svým „Vykoupením"
Po dvou letech od vydání alba "Dokud vím, co mám" se kapela ESAZLESA vrací s novým singlem "Vykoupení".
Novinka navazuje na syrovost a charakteristický zvuk kapely. „Je to ambivalentní zpověď o sebezapření, úhlech pohledu a o tom...
číst dále