Písnička Nevrav mi, aký som je o tom, jak se dva lidé ve vztahu pohádají. Dává prostor k vyjádření oběma pohlavím. „Ženy často vyčítají mužům mnoho věcí. V této skladbě muž vysvětluje ženě, aby mu už nevyčítala jeho chyby a vždy, když mezi nimi začne něco skřípat, se ho zeptala na to podstatné, sice zda ji má stále rád, jestli ji miluje. A na závěr písně zpívá Maťka Ďumbalová ženský pohled na věc. V této písni se zkrátka najde každý,“ vysvětluje zpěvák Mário „Kuly“ Kollár.




POLY NOIR vystoupí jako předkapela NEW MODEL ARMY
NOIRUM - One man black
ESAZLESA přicházejí se svým „Vykoupením"
Dan Vertígo pokřtí Smrtící koktejl na pražském Střeláku
ŽÁDNEJ STRES vydává album "Cesta" a zve na křest do Třemošnice