Po jarním vyprodaném Turné na střechách a nabitém festivalovém létě, lze šumperskou kapelu O5 A RADEČEK zastihnout na charitativním klubovém turné s kapelou UDG a písničkářem Pokáčem.
Přes velkou koncertní vytíženost kapela nezanedbává ani práci na novém materiálu. Poslední singl Budu rád vyhrál šestkrát po sobě hitparádu na rádiu Frekvence 1 a stal se také titulní písní k filmové komedii Špindl.
Kapela se chystá z kraje příštího roku představit fanouškům nové singly a byla také přizvána ke spolupráci na velkém zábavném pořadu na TV Prima.
I v příštím roce se kapela chystá pilně koncertovat. V případě Vašeho zájmu o vystoupení mě kontaktujte.

O5 a Radeček - Budu rád
ESAZLESA přicházejí se svým „Vykoupením"
Po dvou letech od vydání alba "Dokud vím, co mám" se kapela ESAZLESA vrací s novým singlem "Vykoupení".
Novinka navazuje na syrovost a charakteristický zvuk kapely. „Je to ambivalentní zpověď o sebezapření, úhlech pohledu a o tom...
číst dále