HELL PASO vycenili třetí zuby a vyrazili na turné

Vydáno: 29.09.2019 00:00 - Czech Blade

Ačkoliv se to zdá u lidské rasy neobvyklé, pražským post-hardcorovým emo/psychedelikům HELL PASO vyrostly a postupně i vypadly třetí zuby. Zasvěcení patrně tuší, těm ostatním bude zřejmě potřeba situaci kolem kapely vysvětlit.
Během uplynulého roku totiž z trojice muzikantů postupně vypadávaly skladby jako zkažené zuby, aby se nakonec zkompletovaly do zbrusu nové EP nahrávky s příznačným názvem "3rd Teeth".

'Třetí zuby' jsou po debutovém EP "Fatherloo" a CD "Queen Nevergreen" již třetím kapelním počinem. Čtyři nové songy, které kapela postupně zveřejňovala na svém YouTube profilu, jsou pro HELL PASO vlastně typické. Temná atmosféra okamžitě vtáhne každého, kdo se nebojí prodírat labyrintem spletitých tónů a melodických uliček. Nová muzika dokáže navíc posluchače také pěkně odrovnat, což dozajista ocení i návštěvníci již probíhající šňůry 3rd Teeth tour.

Společně s HELL PASO vyrazí na turné i alternativně rock'n'rollová formace THE COMPLICATION z Jablonného nad Orlicí, která se jen před pár dny pochlubila zbrusu novým počinem "Life Inside". Do rozjetého turné rychlíku ale THE COMPLICATION nastoupí až o den později po pražském koncertě, kdy se obě kapely společně představí v Lidovém divadle ve Svitavách. Jak prozradil frontman HELL PASO Karel Vošta, nějaké koncerty na listopad a prosinec se ještě dolaďují, takže počet zastávek nadcházejícího turné se může ještě rozšířit.

3rd Teeth tour:
20. 09. – Praha, Modrá Vopice
21. 09. – Svitavy, Lidové divadlo
27. 09. – Kutná Hora, Česká 1
28. 09. – Třebíč, Na Staré radnici
04. 10. – Praha, Café V lese
09. 10. – Brno, Melodka
11. 10. – Chleny, Zoltan Bar
12. 10. – Hradec Králové, Továrna
23. 10. – Plzeň, Divadlo pod lampou
25. 10. – Zábřeh, Klub ve Zdi
26. 10. – České Budějovice, Velbloud
05. 12. – Praha, CrossFacebook HELL PASO

Autor textu: Jiří Olszar
Původně zveřejněno na ROCKSHOCK


DOPORUČENÉ ČLÁNKY


© 2023 SMILE MUSIC s.r.o. | Prolidi.cz

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu SMILE MUSIC s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení