K realizaci svého nového alba využili MOTORBAND výzvu fanouškům k podpoře prostřednictvím portálu HitHit. Že to byl dobrý tah, je zjevné z prohlášení, které kapela zveřejnila na svém facebooku: "Pořád to vypadá nadějně. I když je doba nepříznivá, pořád držíte skvělý průměr, za pět dní jste si objednali odměny za 53 750.-Kč.
Staňte se součástí našeho výročního alba a podpořte předplatným vaší odměny naší snahu! Děkujeme mockrát za podporu.
Facebook MOTORBAND
Staňte se součástí našeho výročního alba a podpořte předplatným vaší odměny naší snahu! Děkujeme mockrát za podporu.
Facebook MOTORBAND


POLY NOIR vystoupí jako předkapela NEW MODEL ARMY
NOIRUM - One man black
ESAZLESA přicházejí se svým „Vykoupením"
Dan Vertígo pokřtí Smrtící koktejl na pražském Střeláku
ŽÁDNEJ STRES vydává album "Cesta" a zve na křest do Třemošnice