POWER 5 posunují vydání alba Adrenalin

Vydáno: 19.02.2021 06:22 - Czech Blade

Heavy metalová skupina POWER 5 je z důvodu "Covidu-19" nucena posunout vydání nového CD Adrenalin.
POWER 5_cdPůvodní datum vydání bylo naplánováno na poslední týden v únoru 2021. Bohužel i do nahrávání a příprav alba "Adrenalin" zasáhl Covid-19. Nemoc prodělali bubeník Milan, basák Jirka a podezření bylo také u zpěváka Olina. U něj se "Covid-19" neprokázal, ale díky zánětu hrtanu a karanténě do studia také nastoupit nemohl. Jednotliví členové tak nahrávali v nových volných termínech. Skupina tak studiové práce dokončila až na začátku února. Nyní bude probíhat mix, mastering a samotná výroba CD. Vydání alba je nutné o asi šest týdnů posunout.
Celou situaci vysvětluje zpěvák Olin Škrabal „Je to bohužel tak a jsme nuceni posunout vydání alba Adrenalin. I kolem kapely se "Covid" přehnal. Milan vzhledem ke komplikovanému průběhu Covidu mohl nastoupit do studia až v lednu a poslední údery natloukl minulý týden. Covid-19 prodělal i Jirka a u mě bylo podezření, které se nepotvrdilo, ale bylo nutné dodržet karanténní předpisy a musely se hledat nové termíny na nástup do studia.“

Také koncertní křest alba, který se měl uskutečnit na konci února se přesouvá. „Narozeninový koncert k 25. výročí vzniku skupiny a zároveň křest alba měl proběhnout tradičně koncem února ve Valašských Kloboukách. Jenže situace s pořádáním akcí je taková jaká je a i tuto akci musíme odsunout. Za posun termínů se chceme fanouškům omluvit a zejména všem, kteří dopředu přispěli na Startovači. Chceme je ujistit, že o své peníze a Startovačové odměny určitě nepřijdou.“ dodává Olin.

Facebook POWER 5


DOPORUČENÉ ČLÁNKY


© 2000-2021, SMILE MUSIC s.r.o.

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu SMILE MUSIC s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení