Naděje je s námi všude a pořád, tvrdí ON FIRE

Vydáno: 10.06.2021 14:44 - Czech Blade

Pop-rocková parta ON  FIRE, která si zahrála například na festivalu Živá ulice v Plzni, Farák festu či na festivalu UNITED a dostala se do finále soutěže studentských kapel na pražském Majálesu 2019 se po roce a půl tvůrčí pauzy vrací zpět. Na pódia se vrhne i s novou písní „Nejsi v tom sám“, kterou se odklání od své obvyklé image hodných kluků odvedle – alespoň po melodické stránce.
Píseň "Nejsi v tom sám" pojednává o hledání sebe sama, svých priorit a připomíná, že naděje je s námi všude a pořád. „Inspirace vychází z našich srdcí a osobních zkušeností. Chceme lidem sdělit, že ať už prožívají cokoliv, nejsou v tom sami, jelikož je tu dalších X lidí s podobnými pocity. Naší tvorbou chceme fanouškům přinášet emoce i slova, která jim budou mluvit z duše.” říká frontman kapely Jan Duchoslav. Téma pozitivního přístupu k životu ukazují zejména texty, jejichž autorem je převážně právě zpěvák a kytarista Jan Duchoslav. K obsahu písně se váže i vizuál nahrávky, jehož motivem je srdce poskládané z rozličných motivů.

Obvyklé jemné a na první poslech líbivé tóny tentokrát střídá punkrockový podklad. „Pořádná kytara, punkové bicí – to je styl, který je nám všem blízký a s vývojem kapely jsme k němu konečně našli cestu a moc nás to baví.“ říká kytarista Daniel Mihatsch.

K této zvukové metamorfóze si kapela ON FIRE přizvala Lukáše Pavlíka (CHINASKI), který stojí za produkcí singlu a jeho zvukovým masteringem. „Když jsem poprvé slyšel demo, řekl jsem si, že je to punk, který si zaslouží péči. Během nahrávání se kvalita songu značně posunula, čemuž vděčíme hlavně za energii, která nás držela pohromadě a snahu vyslat jasné poselství.” říká Lukáš Pavlík.

ON FIRE - NEJSI V TOM SÁM
Facebook ON FIRE


DOPORUČENÉ ČLÁNKY


© 2021 SMILE MUSIC s.r.o. | Prolidi.cz

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu SMILE MUSIC s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení