V novém klipu kapely OLYMPIC k písni "Nemám páru" z nedávno vydaného alba "Kaťata" ztvárnil leader kapely Petr Janda postavu bezdomovce.
„Nový klip je o homelesákovi, který není homelesákem, ale přivydělává si hraním na Václaváku. Hraje tklivou píseň o holce, která ho opustila, a doufá, že mu tam kolemjdoucí vhodí pár peněz. Když vše skončí a publikum se rozejde, přijíždí mercedes se šoférem a veze ho domů,“ popisuje obsah nového videa Petr Janda.
V příštím roce OLYMPIC oslaví šesedát let svojí existence.
Olympic - Nemám páru
Facebook
OLYMPIC
ESAZLESA přicházejí se svým „Vykoupením"
Po dvou letech od vydání alba "Dokud vím, co mám" se kapela ESAZLESA vrací s novým singlem "Vykoupení".
Novinka navazuje na syrovost a charakteristický zvuk kapely. „Je to ambivalentní zpověď o sebezapření, úhlech pohledu a o tom...
číst dále