Už název nově vzniklého projektu SLZY MRTVÉHO SVĚTA napovídá, že nepůjde o žádnou prosluněnou muziku. Čtveřice z Kopřivnice, hrající black/punk, se tematicky zaobírá blízkým koncem světa a následným osudem přeživších. Z šestipoložkového debutu "Na planetě Zemi" vybrala kapela k videozpracování skladbu "Hlad".
Svět se stal smetištěm, moc plodí zlo a zlo plodí katastrofy...
SLZY MRTVÉHO SVĚTA "Hlad"Facebook
SLZY MRTVÉHO SVĚTA
ESAZLESA přicházejí se svým „Vykoupením"
Po dvou letech od vydání alba "Dokud vím, co mám" se kapela ESAZLESA vrací s novým singlem "Vykoupení".
Novinka navazuje na syrovost a charakteristický zvuk kapely. „Je to ambivalentní zpověď o sebezapření, úhlech pohledu a o tom...
číst dále