Své páté album "Černá a bílá" vydali MOTORBAND na začátku května, aktuálně tuto desku připomínají lyric-videem ke skladbě "Můžem se smát". Současnou tvář kapely, která v letošním roce slaví své pětatřicáté narozeniny, tvoří dlouholeté duo Libor Matejčik (kytara), Karel Adam (baskytara), doplněné o zpěváka Ladislava Korbela, kytaristu Vojtěcha Brázdu a bubeníka Stanislava Plisku.
MOTORBAND - Můžem se smátFacebook
MOTORBAND
ESAZLESA přicházejí se svým „Vykoupením"
Po dvou letech od vydání alba "Dokud vím, co mám" se kapela ESAZLESA vrací s novým singlem "Vykoupení".
Novinka navazuje na syrovost a charakteristický zvuk kapely. „Je to ambivalentní zpověď o sebezapření, úhlech pohledu a o tom...
číst dále