SAVEYOURSELF jsou ve smrtícím sevření

Vydáno: 22.11.2021 14:28 - Czech Blade

Hlavní myšlenkou nového videoklipu SAVEYOURSELF je fakt, že honba za dokonalostí je dnes standard, ale z člověka dělá duševního mrzáka.

"Ve společnosti, která se na první pohled zdá bez vady, se nedokonalosti, chyby a přešlapy jednotlivců neodpouští. A tohle sevření jen tak nepovolí. Jednoduše pojatý ateliérový klip vznikal záměrně bez příkras a nějakého hlubokého děje. Aby sdělení získalo na váze, využila se pouze energie, která z nás v daný moment vycházela. Jelikož nedávno vydaný singl „Last Chance“ je tesklivou baladou, vztahující se na osobní intimitu, a jelikož agrese většinou střídá smutek, bylo v rámci tvorby na čase nasadit zpět “řetěz na pilu“ a něžnou tvář prudce seškrábnout ostrým pohrabáčem. Napsat tvrdší píseň pro nás nikdy nebyl velký problém a už od prvních tónů demoverze bylo patrné, že půjde o velmi energickou a výbušnou směs. Jenže prosté smíchání substancí, zapálení doutnáku a hod nepříteli přímo pod nohy jsme absolvovali už x-krát a cítili jsme, že je třeba vrchního pyrotechnika, tudíž jsme vůbec poprvé své demo svěřili producentovi, aby pohlídal správný poměr třaskavin, nastavil roznětku a položil prst na spoušť,“ vysvětlují SAVEYOURSELF.

Videoklip vznikal v uherskobrodském Q-Studiu a jeho realizace se ujal Jáchym Belcher. Obal k singlu je dílem storm-huntera Zdeňka Schovance, fotografie byla dále post produkována rukou a okem zpěváka eRka. Nahrávka vznikla pod dohledem Damiana Kučery, který si krom produkce, si vzal na starost recording, míchání i finální mastering.

Saveyourself - Death Grip
Facebook SAVEYOURSELF


DOPORUČENÉ ČLÁNKY


© 2021 SMILE MUSIC s.r.o. | Prolidi.cz

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu SMILE MUSIC s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení