Teplická MELODICA natočila nový videoklip k písni "Rockerů král". Píseň je z alba "Rockový srdce", které vyšlo v srpnu 2021 a natočeno bylo v mosteckém nahrávacím studiu Ponte records Míry Kuželky a pod vedením mistra zvukaře R. Řeřichy. Klip, pojednávající o nestárnoucím rockerovi, který si život užívá plnými doušky, se natáčel v Teplicích v Restauraci U Velblouda a na Letišti Modelpark - Suché u Modlan.
Z alba "Bombardák", které vyšlo letos na jaře, vybral OLYMPIC pro aktuální videoklip skladbu "Heja, heja". Videoklip vznikl na námět Petra Jandy v realizaci Davida Pacholíka. Koncertní záběry byly natočeny v SONO Brno, HOME CREDIT... číst dále
Datum koncertu americké thrashové legendy na venkovní scéně pražského klubu Modrá Vopice se blíží. Předkapely jim budou dělat valaši REFORE a LAID TO WASTE. OVERKILL jsou aktuálně na evropském turné na podporu tři roky staré desky... číst dále
Letní koncert NEW MODEL ARMY v Brně dostal svůj support – je jím místní experimentální projekt Polyho z INSANIE nazývající se POLY NOIR & THE HOLY SPIRIT SMUGGLERS. Merch najdete na SparkshopuÚstřední postava POLY NOIR & THE... číst dále
One-man projekt NOIRUM stojí na posedlosti black metalem, severskou atmosférou i neustálé tvůrčí potřebě. O tom všem a o nové desce „Mørketid“ jsme si popovídali s autorem Vlastimilem Vejborou... číst dále