Ze vzpomínového alba "Starý demáče", obsahujícího deset skladeb z let 2000 - 2005 a dvě novinky, které pražská punková kapela THE FIALKY vydala v závěru loňského roku, byla pro druhý videoklip vybrána skladba "Mokrý čtvrti". Klip byl zveřejněn přesně dvacet dva let po založení kapely, jež dle zakládajícího člena Kečupa vznikla 2.2.2000, v den výročí úmrtí Sida Viciouse (SEX PISTOLS).
THE FIALKY - Mokrý čtvrtiFacebook
THE FIALKY
ESAZLESA přicházejí se svým „Vykoupením"
Po dvou letech od vydání alba "Dokud vím, co mám" se kapela ESAZLESA vrací s novým singlem "Vykoupení".
Novinka navazuje na syrovost a charakteristický zvuk kapely. „Je to ambivalentní zpověď o sebezapření, úhlech pohledu a o tom...
číst dále