Mnoho tváří tuzemské scény
czechblade logo
Fresh Blood profily kapel
Představuje se nové české vydavatelství Smile Music Records

Představuje se nové české vydavatelství Smile Music Records

Vydáno: 01.12.2022 14:18 v sekci Aktuality - Czech Blade

Metal, rock, folk a další přidružené žánry, paleta nového tuzemského vydavatelství si neklade hranic a chce objevovat a nabízet nejen skvělou českou hudbu.

Hudební vydavatelství Smile Music fanouškům a kapelám možná bude znít jako nové, ale pravdou je, že na tuzemském trhu se už nějakou dobu pohybuje. Činorodý label stojí např. za vydáním alba „Grrrotesky“, letošní úspěšné desky INSANIA, reedicemi obou alb ostravského grind kultu PATHOLOGIST nebo poslední deskou powermetalistů SEBASTIEN „Integrity“. Ač to tak může vypadat, vydavatelství není striktně zaměřeno pouze na tvrdé žánry.

V jeho nabídce se v druhé polovině listopadu objevila např. LP verze poslední a stále aktuální desky všestranného folklórního umělce TOMÁŠe KOČKO a jeho ORCHESTRu, v prosinci bude následovat LP verze návratového alba thrasherů SHAARK „Deathonation“. V edičním plánu na příští rok jsou naplánována nová alba FORREST JUMP, WITCH HAMMER, SEBASTIEN, ALIA TEMPORA nebo slovenských EUFORY, ale vydavatelství chce svůj katalog nadále rozšiřovat.

SMILE MUSIC RECORDS_titulka
Důkazem budiž spolupráce s rockovým magazínem Spark v rámci jeho mladé talenty vyhledávající soutěže Fresh Blood, kde si letošní výherce – thrasheři ARAWN – se Smile Music Records odnesl nabídku na nahrávací kontrakt.

Aktivity agilního, v ústraní dosud působícího labelu již sklízí úspěchy. Na jeho YouTube kanálu např. byla pokořena hranice 100.000 zhlédnutí videa „Zafúkané“ moravského crossover kvartetu FORREST JUMP, jehož nový videoklip byl zveřejněn v pátek 11. listopadu.

Více o vydavatelství naleznete na spuštěných stránkách www.smilemusicrecords.cz , kapely mající zájem navázat spolupráci mohou firmu kontaktovat na mailu label@smilemusic.cz .

https://smilemusicrecords.cz
https://facebook.com/SmileMusicRecordsCZ
https://instagram.com/smilemusicrecordscz


DOPORUČENÉ ČLÁNKY
TRINITUM - Co jste vy, byli jsme i my TRINITUM - Co jste vy, byli jsme i my
Vydáno: 21.05.2024 v sekci Aktuality
VLASTNÍ NÁKLAD – 37:27, rock... číst dále
ANALOG KILLER mají pár věcí, které by nám rádi řekli ANALOG KILLER mají pár věcí, které by nám rádi řekli
Vydáno: 21.05.2024 v sekci Aktuality
Chcete-li si udělat představu o tom, co zahrnuje styl hyperpop-punk, zkuste omrknout videoklip ke skladbě "Track One" z dílny pražské trojice ANALOG KILLER. Analog Killer - Track OneFacebook ANALOG KILLER... číst dále
MORAVIUS - Kdo si počká, ten se dočká. A nebudete litovat. MORAVIUS - Kdo si počká, ten se dočká. A nebudete litovat.
Vydáno: 20.05.2024 v sekci Rozhovory
V hudebním životě Dalibora Halamíčka je pojem „Morava“ možné chápat téměř jako zaklínadlo – v jeho diskografii najdete nejen letité „Velké moravské elegie“, které nazpíval se SALAMANDROU, ale i loňský počin „Moravsk... číst dále
ŽÁDNEJ STRES vydává album ŽÁDNEJ STRES vydává album "Cesta" a zve na křest do Třemošnice
Vydáno: 24.04.2023 v sekci Aktuality
Album, které se nejen názvem, ale i v mnoha textech, točí kolem takříkajíc denního chleba většiny interpretů a muzikantů vyšlo 21. dubna. K dispozici je pro fanoušky v digitálních distribucích jako je Spotify apod., a taky ve... číst dále
MASH - Máme chuť udělat to po letech trochu jinak MASH - Máme chuť udělat to po letech trochu jinak
Vydáno: 14.03.2023 v sekci Rozhovory
Sestavu plzeňské hardrockové formace MASH postihlo v půli loňského roku personální zemětřesení. Co za ním stálo, je námětem první otázky následujícího povídání se zakládajícím členem kapely, kytaristou Milanem Rážem a... číst dále